^

Mój Mac Magazyn – Wakacje z Apple

Przemysław Marczyński

7 sierpnia 2019

Nowy numer magazynu to przede wszystkim aplikacje na iOS, które warto wykorzystać na urlopie. Zebraliśmy 15 programów wartych szczególnej uwagi w podróży. Będziemy również dbali o waszą aktywność. Z jakich programów warto korzystać podczas treningów biegowych? Odpowiedź znajdziecie w tym numerze, a my z przyjemnością poznamy wasze osiągnięcia opisane tagiem #mmmActivity.

Nowy MacBook Pro

W redakcji z niecierpliwością czekaliśmy na ten sprzęt. Nowy MacBook Pro to bardzo ciekawy komputer, którego obszerną recenzję znajdziecie w tym wydaniu Mój Mac Magazyn. Nie zabrakło również ciekawostek dla „majsterkowiczów”. Jeśli chcecie zautomatyzować elektrykę w domu to w tym numerze również znajdziecie obszerny materiał na ten temat.

Nowe aplikacje na macOS

W tym wydaniu będzie można znaleźć programy pomocne w pracy z plikami, a także coś dla osób chcących uporządkować swój komputer. Nie zabrakło także zaawansowanej aplikacji do składu tekstu oraz nowej produkcji od twórców Airmail.
Zachęcamy również do wywiadu z młodym programistą wyróżnionym przez Apple. O tym, jak zacząć swoją przygodę z tworzeniem aplikacji i jakie korzyści niesie ze sobą zwycięstwo w prestiżowym konkursie Apple rozmawiamy z Piotrem Jeremiczem.

Życzymy Wam przyjemnej lektury i spokojnego końca wakacji.

Jeśli chcesz otrzymać za darmo najnowszy numer Mój Mac Magazynu – zapisz się za pomocą poniższego formularza:

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy