^
Zasłyszane w reklamach Apple

Zasłyszane w reklamach Apple… i w sklepie

Jaromir Kopp

6 sierpnia 2019

Zdarza Wam się, że w pośpiechu szukacie Shazam w iPhone, aby sprawdzić, co to za piosenka stanowi podkład reklamy Apple? A potem cofacie wideo, ponieważ oczywiście nie zdążyliście, bo reklamy trwają kilkanaście sekund? Teraz nie będzie to już konieczne.

Ulubione z poprzednich reklam Apple

Taką listę znajdziecie w Apple Music. Trafiają do niej tytuły, które mogliśmy słyszeć w reklamach Apple. Lista jest zaktualizowana na bieżąco, a obecnie kończy się na utworze „Nice”, który idealnie wpasowany został w reklamę Face ID „na leniuszka”.

Listę można odtwarzać w Apple Music na urządzeniach Apple lub przez WWW po zalogowaniu się naszym Apple ID. Oczywiście, jeżeli nie macie wykupionego abonamentu, to usłyszycie jedynie fragmenty utworów.

Ciekawe, że w polskiej wersji lista jest zatytułowana całkiem inaczej. Na szczęście zawartość się zgadza.

Muzyka z Apple Store

Na razie o sklepach Apple możemy sobie w Polsce pomarzyć. Jednak na osłodę możemy sprawdzić jakiej muzyki słuchają klienci Apple Store. Lista zawierająca te tytuły została opatrzona komentarzem:

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaką piosenkę usłyszałeś w swoim ulubionym sklepie Apple? Znajdź go na tej starannie dobranej liście odtwarzania.

Miłego słuchania!

Źródło: Reddit

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *