^
Konkurs D-Link

[Konkurs] Wygraj zestaw kamer D-Link Pro Wire-Free

Przemysław Marczyński

1 sierpnia 2019

Wakacje to czas dłuższych wyjazdów a tym samym powodem do obaw o pozostawione w domu mienie. Dobrze byłoby mieć „oko” na swoje mieszkanie Powiecie, że monitoring wymaga montażu przez specjalistyczną ekipę, dodatkowe urządzenia i drogie oprogramowanie. Nic z tych rzeczy. System kamer D-Link Pro Wire-Free, który jest łatwy w obsłudze i montażu, a dziś możesz wygrać w naszym konkursie.

D-Link Pro Wire-Free

będzie świetnym rozwiązaniem zarówno do ochrony domu, jak i przestrzeni wokół mieszkania a urządzenia te nie boją się trudnych warunków atmosferycznych. Na dodatek działają bez potrzeby podłączenia ich jakimkolwiek przewodem, co daje nam ogromną swobodę użytkowania. Więcej informacji znajdziesz w naszej recenzji.

Aby otrzymać zestaw kamer D-Link Pro Wire-Free za „free” weź udział w naszym konkursie.

Abyś mógł wziąć w nim udział, wypełnij poniższy formularz, w którym:

1. Odpowiesz na jedno proste pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś dostać kamerę D-Link?

2. Zapiszesz się do naszego newslettera. Dzięki niemu będziesz otrzymywał bezpłatnie nasz Magazyn i ciekawe informacje ze świata Apple.

Najlepsza naszym zdaniem odpowiedź zostanie nagrodzona fantastycznym zestawem kamer D-Link Pro Wire Free. Na odpowiedzi czekamy tylko do niedzieli 18 sierpnia 2019 roku. Życzymy powodzenia.

Jeśli jesteś już Czytelnikiem naszego newslettera, sprawdź swoją skrzynkę, mail konkursem z pewnością już tam jest i nie musisz wypełniać poniższego formularza 🙂

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=hEQYB&webforms_id=20031303″ css=”on” center=”off” center_margin=”15″/]

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (8)
L

8 komentarzy

 1. Tomasz

  Zestaw kamer D-Link Pro Wire Free byłby idealny do podglądania mojej dziewczyny. Brzmi to perwersyjnie, ale tak wcale nie jest. Kamerkę postawiłbym w… kuchni z widokiem na lodówkę i szafkę ze słodyczami. Odkąd zamieszkaliśmy razem zauważyłem, że znikają nam słodycze. Czasem lubię sobie wszamać czekoladę lub ciastko, ale ochota złapie mnie sporadycznie. W związku z tym, że moja dziewczyna jest na diecie i nie je niemal niczego co zawiera cukier, kupuje smakołyki w ilościach znikomych. Ostatnio zauważyłem jednak, że parę ciastek, czekoladek mi ginie. Dziewczyna zarzeka się, że to nie ona. Jakiś czas temu obudziłem się w nocy i słyszałem jak ona buszuje w kuchni. Nie chciało mi się jednak wstać, bo na pół przytomny stwierdziłem, że pewnie poszła się napić. Teraz jednak mam podejrzenie, że ktoś w tym domu nie przestrzega diety. Oczywiście nie chce jej robić wyrzutów, ale byłoby ciekawe zarejestrowanie jak w środku nocy wciąga moje słodycze i pokazanie jej później nagrania. Marze o zobaczeniu jej wyrazu twarzy po obejrzeniu filmiku.

  Odpowiedz
 2. Renata

  Lubię szczególnie latem całą rodziną przebywać poza domem. Niestety nie mieszkam z teściową, która swoim szklanym okiem potrafi dopatrzeć nawet kolor moich majtek przez ubranie, a co dopiero podejrzanych typów w pobliżu.. Co prawda mamy osiedlowy monitoring pod przebraniem poczciwej 80 latki, ale ze względu na jej słaby wzrok czasem może jej coś umknąć. Ps. Pamięć też już nie ta sama.. Uważam również, że kobieta zapracowała już na emeryturę. Technologia poszła do przodu i jedyna słuszna decyzja to zaopatrzenie się w Panstwa niezawodny, bezpretensjonalny sprzęt, który przede wszystkim pracuje cicho nie zaklucając przyjemnych chwil.

  Odpowiedz
 3. Przemysław Marczyński

  Witajcie. Żeby uczestniczyć w konkursie należy przesłać odpowiedź poprzez formularz. Inaczej nie możemy nic zrobić z odpowiedziami.

  Odpowiedz
  • Tomasz

   Niestety nie pojawia się na stronie żaden inny formularz niż ten do wpisania komentarza.

   Odpowiedz
 4. rox

  Kiedy rozwiązanie konkursu?

  Odpowiedz
 5. CZytelnik

  Witam!
  Kiedy rozwiązanie konkursu????? I gdzie zostanie opublikowany zwycięzca?
  Pozdrawiam!

  Odpowiedz
   • Kasia

    o której wyniki konkursu będą?
    pozdrawiam 🙂

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *