Wybierz Strona

Kolorowe logo Apple powróci?

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

6 komentarzy

 1. Kot Schroedingera

  No ale w obecnym kontekście społecznym (i kulturowym) logo w postaci tęczowego jabłka nabierze ładunku ideologicznego. Czy to nie będzie stanowić problemu?

  Odpowiedz
  • Jaromir Kopp

   Dla mnie nie, ale pewnie się tacy trafią. Jeżeli będzie ten powrót, to i tak nie ma dotyczyć wszystkich modeli. Tak jak paski do zegarka, można kupić sobie w kolorkach.

   Odpowiedz
 2. Kot Schroedingera

  Dla większości nie będzie to powrót do tradycji, ale duży krok naprzód (niestety nie o charakterze technologicznym).

  Odpowiedz
  • Jaromir Kopp

   Widzisz jak sprytnie… dla każdego coś miłego

   Co, zacząłeś się obawiać, że w końcu otworzę pudełko?

   Odpowiedz
 3. Andrzej

  Hasło : „Apple -nie dla hetero”….lub „Apple- tylko dla gei” zacznie dominowac wśród uzytkowników innych marek. Przynajmniej w Posce 😉 Taki mamy dzisiaj klimat.

  Odpowiedz
  • Romek

   W dzisiejszych czasach ludzie szukają sumboli które pokazują ich przekonania i preferencje. Każdy kto chce i się takim czuje może sobie np zamówić tęczową kartę revolut.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!