Wybierz Strona

Polski opis nowych narzędzi Pro od Apple

Polski opis nowych narzędzi Pro od Apple

Jesteście ciekawi co drzemie w nowym Mac Pro oraz wyrafinowanym monitorze Pro Display XDR? Dla mnie te produkty całkowicie zawładnęły najnowszą konferencją Apple. Chociaż poświęcono im wiele czasu na prezentacji to jednak w głowie miałem bardzo dużo pytań odnośnie tych narzędzi z linii Pro od Apple. Trzeba było czekać cztery miesiące, aby na stronie Apple pojawiły się specjalne zakładki prowadzące do opisu tych sprzętów. Warto tam zajrzeć, jeśli nurtują Was jakieś pytania o dane techniczne Maca Pro i monitora od Apple. Dowiecie się tu między innymi, że do monitora dodawana jest ściereczka, a Mac Pro ma na górze obudowy porty Thunderbolt 3. Do tego dołóżmy ciekawe zdjęcia i świetną narrację podczas prezentacji produktów i już wiecie, że warto odwiedzić nowe strony Apple.

Oficjalne strony Mac Pro i monitora Pro Display XDR

Apple potrafi zachęcić do swoich urządzeń prezentując je na swojej witrynie. Mam wrażenie, że Mac Pro wygląda znacznie lepiej niż w rzeczywistości 🙂 Obok opisu będziemy mogli sprawdzić szczegółowe parametry techniczne tych sprzętów. Podejrzymy możliwe konfiguracje oraz zawartość opakowań. Niestety brakuje przycisku Kup, a najważniejszą informację otrzymamy jesienią. Firma nie powinna tutaj zrobić nam żadnej brzydkiej niespodzianki, bo również na stronach widnieje jasny komunikat o dacie premiery (i nie jest to „Koniec roku”, ani „Tej zimy”). W oczekiwaniu na oficjalne ceny tego sprzętu w Polsce zapraszam do jakże miłej wędrówki po stronach Apple.

Witryna Pro Display XDRhttps://www.apple.com/pl/pro-display-xdr/

Witryna Mac Prohttps://www.apple.com/pl/mac-pro/

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!