^
zbita szybka iPhone

Jak wygląda procedura naprawcza zbitej szybki w iPhonie?

Redakcja

4 lipca 2019

Zdecydowanie największy odsetek napraw iPhone dotyczy zbitej szybki. Nie da się ukryć, że rozwiązania stosowane w obecnych iPhone gwarantują piękny obraz, ale są też niezwykle delikatne. Niekiedy wystarczy dosłownie chwila nieuwagi, aby ekran pokrył się „pajęczynką”, która uniemożliwia korzystanie z funkcji telefonu.

Kiedyś jeszcze naprawy ekranów były koszmarnie drogie, długotrwałe lub niemożliwe do wykonania. Obecnie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić. Chcemy Ci zatem krótko przybliżyć, jak wygląda procedura naprawcza telefonu w profesjonalnym serwisie iPhone’a.

Wstępna diagnoza i ocena uszkodzeń

Wszystko zaczyna się od wstępnej oceny uszkodzeń telefonu przez pracownika. Już na tym etapie można oszacować, czy naprawa będzie wymagała większej ingerencji, czy też raczej obejdzie się bez drogich i czasochłonnych „zabiegów”.

Następnie Ty jako klient, otrzymujesz informację o kosztach i podejmujesz decyzję, czy serwis iPhone’a ma naprawiać sprzęt. To ważny etap, gdyż czasami klienci decydują się odstąpić od naprawy, a zamiast tego kupić nowy telefon.

W przypadku podjęcia decyzji o naprawie wymiana zbitej szybki w iPhonie zazwyczaj trwa zaledwie 20-30 minut. Czyli wystarczy dosłownie kilka chwil, aby sprzęt ponownie działał.

Czy muszę osobiście zjawić się w serwisie?

Na pewno wiele osób ucieszy wiadomość, że do większości profesjonalnych serwisów nie musisz się fatygować osobiście, gdyż wszystko załatwisz na odległość.

Wystarczy tylko zapakować swój telefon i nadać go paczką do serwisu, a tam fachowcy się nim zajmą. Oczywiście wcześniej otrzymasz szczegółowe informacje o kosztach naprawy i jeśli tylko dasz zielone światło, to dopiero wtedy pracownicy zabierają się za usuwanie zbitej szybki z telefonu i montaż nowej.

Zbita szybka w iPhonie dotyczy również Ciebie?

Jeśli zależy Ci na czasie i chciałbyś możliwie jak najszybciej przywrócić telefon do pełnej sprawności, to nasz serwis iPhone’a Ci w tym pomoże. Specjalizujemy się w wymianie zbitych szybek. Dbamy, aby cały proces nie trwał dłużej niż 30 minut w Serwisie iPhone we Wrocławiu. Tutaj znajdziesz Cennik wymiana szybki iPhone’a.

Artykuł powstał we współpracy z firmą iDoiT, specjalizującą się w serwisie produktów firmy Apple.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. andrzej

    Czy to nie dziwne, że cena szybki zalezy od modelu iPhonea ? Wiadomo – klient zapłaci 1500 zł za szybkę w Xs bo mu sie to opłaci. Serwis oszukuje w ten sposób ludzi bo ani robo ani ekran w tym iPhonie nie jest wart 1500 zł. Podobnie jak szybka w 7 nie jest warta mniej niz szybka w 8 – złodziejskie podejście do klientów – cena szybki zalezy od ceny telefonu a nie od wartości realnej szybki. Złodzieje.

    • Melonx

      Cały ale to absolutnie cały świat tak działa, więc nie wiem dlaczego tak się dziwisz. Nie ważna jaka firma i gdzie kasa jest dzisiaj nr1.