Wybierz Strona

Mój Mac Magazyn – nowości w systemach operacyjnych Apple

Mój Mac Magazyn – nowości w systemach operacyjnych Apple

Co warto wiedzieć o nowych systemach operacyjnych Apple? Wszystkie najważniejsze ciekawostki zamknęliśmy w jednym wydaniu magazynu Mój Mac. Apple dało nam potężny zastrzyk nowości dla iPada, prężnie rozwijający się iOS i watchOS oraz kolejną odsłonę macOS. Gorąco zachęcam do zapoznania się już dziś z tymi nowościami, które jesienią zagoszczą na naszych urządzeniach.

Świetne recenzja aplikacji

W tym miesiącu mocny zestaw aplikacji. Znajdziecie tu wyśmienite aplikacje do odtwarzania muzyki (Audirvana), korekty zdjęć (Nik Collection 2), a także coś dla inżynierów rysujących w CAD na macOS (BricsCAD). Jeśli chcecie przyspieszyć swoją pracę, to sięgniecie zapewne po Alfred’a 4.

Wyjątkowe recenzje sprzętu

Wśród testów sprzętu zachęcam do materiału o jednym z najwygodniejszych krzeseł biurowych na świecie – Embody Herman Miller. Nie zabrakło wyjątkowego brzmienia bezprzewodowych słuchawek Sennheiser’a. Będzie też tekst o plecaku Targusa oraz słuchawkach Razer’a.

Mój Mac Magazyn otrzymacie na skrzynkę e-mail po dołączeniu do czytelników pisma. Formularz znajdziesz poniżej.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!