^

To-Do dla macOS

Tomasz Wołkowski

25 czerwca 2019

Produktywność to od lat mój konik. Dobrze zaplanowane działania pomagają nam przecież zaoszczędzić wiele czau, który możemy spożytkować na coś przyjemnego. Od lat korzystam z rozwiązań programu OmniFocus. Nie znaczy to jednak, że nie śledzę, co się dzieje z innymi aplikacjami. Na początku przez jakiś czas pracowałem z aplikacjami Wunderlist czy 2Do.

To-Do dla macOS

Ostatnio w App Store pojawił się program To-Do od Microsoftu. Tak właśnie. Najpierw trafił tam pakiet Office 365 a teraz To-Do na macOS. Wcześniej Microsoft oferował aplikację dla iOS, lecz dla macOS dostępna była tylko przez WWW online. Teraz również użytkownicy macOS mogę cieszyć się z pełnej wersji dobrego programu do zarządzania jakim jest To-Do. Wspomnę tylko, że program ten powstał na podstawie aplikacji Wunderlist.

Aplikację To-Do dla macOS pobierzemy z App Store.

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy