Wybierz Strona

To-Do dla macOS

To-Do dla macOS

  • 0
  • 25.06.2019
Tomasz Wołkowski

Produktywność to od lat mój konik. Dobrze zaplanowane działania pomagają nam przecież zaoszczędzić wiele czau, który możemy spożytkować na coś przyjemnego. Od lat korzystam z rozwiązań programu OmniFocus. Nie znaczy to jednak, że nie śledzę, co się dzieje z innymi aplikacjami. Na początku przez jakiś czas pracowałem z aplikacjami Wunderlist czy 2Do.

To-Do dla macOS

Ostatnio w App Store pojawił się program To-Do od Microsoftu. Tak właśnie. Najpierw trafił tam pakiet Office 365 a teraz To-Do na macOS. Wcześniej Microsoft oferował aplikację dla iOS, lecz dla macOS dostępna była tylko przez WWW online. Teraz również użytkownicy macOS mogę cieszyć się z pełnej wersji dobrego programu do zarządzania jakim jest To-Do. Wspomnę tylko, że program ten powstał na podstawie aplikacji Wunderlist.

Aplikację To-Do dla macOS pobierzemy z App Store.

O autorze

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!