Wybierz Strona

Apple Pay wkrótce na Słowacji, w Portugalii i Grecji

Apple Pay wkrótce na Słowacji, w Portugalii i Grecji

  • 0
  • 25.06.2019
Tomasz Wołkowski

Chodzą słuchy, że Apple w tym tygodniu wzmocni swoją pozycję w Europie jeśli chodzi o płatności zbliżeniowe. Apple Pay ma zostać wprowadzone w kolejnych krajach.

Apple Pay startuje wkrótce na Słowacji w Portugalii i Grecji

Wg wielu wskazówek, Apple Pay ma zostać wprowadzone w powyższych krajach w środę, 26 czerwca. Na starcie Apple Pay ma być wspierane przez 4 banki na Słowacji. Wg pogłosek są to następujące instytucje finansowe: Slovenská sporiteľňa, Tatra banka, mBank und J&T Banka. Jeśli chodzi o Portugalię i Grecję, nie ma żadnych doniesień odnośnie banków, które mają wprowadzić Apple Pay.

 

Źródło: macerkopf

O autorze

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.

Trackbacks / Pingbacks

  1. Apple Pay wkrótce na Słowacji, w Portugalii i Grecji – Apple News+ Polska - […] Apple Pay wkrótce na Słowacji, w Portugalii i Grecji pochodzi z serwisu Mój […]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!