Wybierz Strona

Konferencja WWDC 2019 w 13 minut

Konferencja WWDC 2019 w 13 minut

Zdecydowanie było to jedno z najlepszych wystąpień Apple od lat. Po dość słabym wstępie o nowościach w watchOS mieliśmy lawinę totalnie nokautujących informacji. iPadOS, nowy Mac Pro i genialny monitor wieńczyły owacje na scenie. Jeśli nie mogliście na żywo śledzić tego wydarzenia to koniecznie sięgnijcie po skrócony zapis z tego wydarzenia.

Na obejrzenie pełnego zapisu przebiegu konferencji trzeba zarezerwować sobie ponad dwie godziny. Ta konferencja była wyjątkowo długa, chociaż i tak mam wrażenie, że macOS został tu potraktowany po macoszemu i poświęcono mu bardzo mało czasu. Na szczęście dzięki ekipie The Verge możemy poznać wszystkie nowości od Apple w 13 minut!

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Komentarz

  1. Medcomp

    Skomentuję ten Keynote tak: Apple już nie szokuje tak jak przed laty, parę „ficzersów” w iOS i nowy Mac Pro o wyglądzie tarki do warzyw to trochę śmieszne. Ogromnyt koncern pokazuje nowe emoji ikonki i parę nowych funkcji w iOS i OSX. Lubię i używam produktów Apple począwszy od iPhone przez iWatch, iPad oraz Macbook i wreszcie MacBook Pro 2018 ale ostatnio coraz mniej mnie szokuje. W pamięci mam prezentację pierwszego iPhone – to był niezapomniany czas….

    Odpowiedz

Trackbacks / Pingbacks

  1. Apple testuje własne metody logowania „na sobie” - Mój Mac - […] z Apple, jeżeli będzie wykonywane z urządzeń, które są związane z danym Apple ID, nie zawsze będzie wymagało podania…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!