^

Aktualizacja TweetDeck’a

Tomasz Wołkowski

21 maja 2019

Chyba najbardziej znanym „ćwierkającym” programem jest TweetBot. Ma jednak jedną bardzo poważną wadę dla niektórych osób. Program ten jest płatny. Jednak każdy płatny program ma swojego bezpłatnego odpowiednika i tak samo jest tutaj.

TweetDeck

TweetDeck jest bardzo prosty w obsłudze i daje spore możliwości konfiguracji sposobu wyświetlanych informacji. Okno aplikacji podzielone jest na kilka kolumn, w których znaleźć można tzw. tweety znajomych, komentarze do własnych wypowiedzi, obserwowane konta itp. Domyślny układ kolumn można bardzo łatwo modyfikować – użytkownik posiada możliwość usuwania i dodawania kolejnych kolumn z nowymi informacjami itp.

Aplikacja wyposażona została w dopracowany i przyjazny interfejs graficzny, jednak na chwilę obecną niedostępny w polskiej wersji językowej. Ponieważ TweetDeck należy do Twittera nie dotyczą go limity odnośnie ilości użytkowników i API przygotowane dla aplikacji firm trzecich.

Aktualizacja

TweetDeck był w ostatnich latach zaniedbany i funkcje, które są już od dawna dla systemu iOS, zostały dopiero teraz zintegrowane. TweetDeck wspiera teraz GIFy czy Emojis. Również od strony graficznej wprowadzono parę zmian.

Najnowszą wersję programu można pobrać z App Store.

Źródło: appgefahren

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy