^

Aktualizacje systemów Apple

Tomasz Wołkowski

14 maja 2019

Wczoraj udostępnione zostały finalne wersje systemów Apple. Co nowego? Oto zmiany wprowadzone przez firmę Cupertino.

iOS 12.3

W tej wersji systemu znajdziemy możliwość obsługi TV poprzez AirPlay 2. Aplikacja Apple TV oferuje nam przygotowane zbiory i sugestie. Subskrypcje kanałów Apple TV możemy dzielić z aż 6 członkami rodziny. Jeśli chcemy kupić lub wypożyczyć jakiś film w aplikacji Apple TV mamy do dyspozycji zbiór ponad 100 000 filmów. Uaktualnienie to usuwa również liczne błędy systemu.

watchOS 5.2.1

Ta aktualizacja przynosi to, co miała przynieść „pierwszym rzutem”. Chodzi o możliwość aktywowania EKG na Apple Watch Series 4. Oprócz naszego kraju, możliwość korzystania z EKG otrzymały takie kraje jak Chorwacja, Czechy, Słowacja i Islandia. Dzięki tej aktualizacji mamy możliwość otrzymania powiadomień o arytmii również w zegarkach s1, s2, s3. Ta aktualizacja zawiera udoskonalenia i poprawki błędów.

macOS Mojave 10.14.5

Uaktualnienie to poprawia stabilność i bezpieczeństwo systemu. Aktualizacja wnosi obsługę AirPlay 2, dzięki której możemy udostępnić wideo czy muzykę bezpośrednio z Maca do telewizorów zgodnych z tą technologią.

Oczywiście przed aktualizacją każdego z powyższych systemów zalecamy wykonanie kopii zapasowej bieżącego systemu.

Źródła: własne oraz macerkopf

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy