^
Filmy po 8 PLN

Filmy po 8 zł – znów okazje w iTunes/TV

Jaromir Kopp

9 maja 2019

Ostatnio trafiłem na kilka (dokładnie trzy) filmy po 6 zł. Maczeta zabija, Atlas chmur i jeszcze jeden mniej interesujący. Okazało się, że filmy dość szybko zniknęły, więc przecena mogla być pomyłką związaną np. z błędnym przeliczeniem walut. Tym razem pojawiły się filmy po 8 zł i myślę, że warto skorzystać z okazji, bo nawet jeżeli jest to chwilowa przecena, to dostaniecie fakturę, a film trafi „na zawsze” do waszej biblioteki.

Filmowe „hity” po 8 zł

Już za tydzień lub dwa otrzymamy od Apple nową aplikację: TV. Zastąpi ona Wideo i będzie miała kilka innych funkcji zależnych od oferty w danym regionie. Dlatego warto wykorzystać okazję i wzbogacić kolekcję o „klasyki”, aby w naszej TV nie było zbyt pusto.

Dajcie znać, jeżeli namierzycie coś więcej poniżej 10 zł.

Polecone przez czytelników:

Dziękujemy!

Mało?

Tu znajdziecie listę 500 filmów poniżej 8 zł. Uwaga! Są pozycje z Bollywood i krótkometrażowe 😉

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

  1. Rafał Rudzki

    Czy gladiator ma polskie napisy?

    • chato.pl

      Brak informacji na ten temat w opisie, sugeruje że nie ma.

    • Bohdan

      Nie ma polskich napisów (hmm w ogóle nie ma żadnych napisów)

  2. Bohdan

    TED, Meet Joe Black, Dracula Untold, E.T., Everest, The Sting, Penguins of Madagascar, The Theory of Everything, Psycho

  3. Bohdan

    Scarface, Anna Karenina , The Breakfast Club

    (pewnie jeszcze trochę tego jest ale niestety straszliwie upierdliwie się szuka bez sklepu internetowego – przy okazji dołączę się więc ze swoim moeustającym rantem, że żenujące jest, że Apple wciąż nie ma sklepu internetowego do filmów ; )))

  4. dawid

    Apollo 13… piękny klasyk i to w 4K 🙂

    wiem że to nie jest w cenie 8zł, ale jest jeszcze jeden piękny klasyk (co prawda za 15 zl) ale też w 4K – The hunt for red october, który właśnie również wpadł u mnie na półkę obok Apollo 13 do Apple TV – mega polecam 🙂

    https://itunes.apple.com/pl/movie/the-hunt-for-red-october/id211292501

  5. Dziękuję

    Dziękuję za zestawienie!