^
iMac G4

iMac G4 reaktywacja

Tomasz Wołkowski

9 maja 2019

iMac G4 to najpiękniejszy komputer, jaki udało się stworzyć firmie z Cupertino. To nie tylko moje zdanie, lecz większości użytkowników produktów firmy Apple. Półkula zwierająca wszystkie „wnętrzności” komputera oraz płaski monitor na wysięgniku, to było coś niesamowitego. Wszyscy jednoznacznie stwierdzili, że wygląd iMac’a jest odwzorowaniem lampki Luxio znanej z pierwszego filmu krótkometrażowego Pixara, firmy która oczywiście należała do Jobs’a. Prawda jest jednak taka, że to słoneczniki w ogrodzie Jobs’a stały się pierwowzorem designu iMac’a G4.

iMac G4 w 2020r.?

Czy możliwe jest, żeby na 10-lecie iMaca skonstruować „iMac G4 New Edition“? Ja jako posiadacz „lampki” z 2002 r. chętnie kupiłbym nowego „słonecznika”.

Pan Xhakomo Doda opracował koncept, który przedstawia jak mógłby wyglądać taki iMac G4 w nowej wersji. Oto on. Podoba Wam się? Jaromir z naszej redakcji, ma pewne obawy co do środka ciężkości i równowagi lub masy całości.

 

Źródło: behance

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Ładne

    Czyli takie Surface Studio lub Lenovo Yoga A, ale bez ekranu dotykowego i dodatkowych „pokręteł” dla grafików. No może trochę ładniejsze od Lenovo

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *