Select Page

Mój Mac Magazyn – Jak wygodnie używać internetu

Mój Mac Magazyn – Jak wygodnie używać internetu

Internet stał się dla nas narzędziem pracy i źrodłem rozrywki. W najnowszym wydaniu Mój Mac Magazyn przedstawimy Wam potężny zestaw porad i sztuczek pozwalających jeszcze wygodniej i efektywniej korzystać z sieci na iOS oraz macOS. Poznajcie sekrety przeglądarek internetowych dzięki którym przeglądanie sieci będzie jeszcze przyjemniejsze.

Ciekawe recenzje i testy

Jak grają nowe Air Podsy? Czy warto zainwestować w eGPU? Jak nagrywać lepsze filmy iPhonem? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi w recenzjach z tego wydania magazynu o Apple.

Najlepsze życzenia na święta!

Cieszymy się, że zagościmy u Was w czasie świąt Wielkanocnych. Dziękujemy, że jesteś z nami i sięgacie po każdy nowy numer Mój Mac Magazyn. Od całej redakcji magazynu ślemy Wam życzenia spokojnego i błogosławionego czasu z bliskimi. Wypoczywajcie i cieszcie się tym czasem z rodziną.

Pobierz za darmo magazyn o Apple

Mój Mac Magazyn możesz pobrać za darmo. Wypełnij poniższy formularz aby pobrać ten numer czasopisma.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przegląd wakacyjny

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!