^
Day of the Earth

Wyzwanie: Dzień Zemi

Jaromir Kopp

22 kwietnia 2019

Domyślam się, że już nazbieraliście sporo świątecznych kalorii. Dziś pewnie dołożycie kolejną porcję, dlatego wyzwanie „Dzień Ziemi” 2019 idealnie zgrało się w czasie z kalendarzem świąt.

30 minut na „polu” lub „podwórku”, albo domu

Tegoroczne wyzwanie jest proste, wystarczy wykonać trzydziestominutową aktywność nie koniecznie na świeżym powietrzu. Może to być spacer, bieg, jazda rowerem, pływanie w otwartym akwenie (to chyba dla morsów lub spędzających święta z dala od Polski) lub na basenie, gimnastyka, czy joga w zaciszu domowym. Aktywność musi trwać minimum 30 minut. Proste prawda?

No to do dzieła! Ja już swoją odznakę zdobyłem, czego i Wam życzę.

A! Uważajcie na dzieciaków z wiaderkami.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy