Wybierz Strona

Apple Watch „komórkowy” dostępny w Orange

Apple Watch „komórkowy” dostępny w Orange

  • 1
  • 12.04.2019
Jaromir Kopp

Jeżeli dziś jest 12 kwietnia, to znaczy, że można już kupować i co ważniejsze, oficjalnie aktywować Apple Watch z eSIM w Polsce. Apple dziś rozpoczyna wysyłki, a resellerzy rozpakowują pudła z najnowszymi dostawami zegarków.

Orange jedyny

Pomarańczowa sieć jest na razie jedyną, która wprowadziła do oferty „Ekstra kartę eSIM”, czyli drugą, ale wirtualną kartę z tym samym numerem telefonu, z którego korzysta się w iPhone.

Ta sieć również jako pierwsza rozpoczęła sprzedaż zegarków Apple GSM w abonamencie lub na raty. Ta ostatnia forma jest o tyle istotna, że można w Orange zakupić zegarek, mając już podpisany „cyrograf”, czyli umowę z terminem.

Apple Watch 44 mm series 4 eSIM możemy kupić w Orange, płacąc 20 rat po 122 zł. Co w sumie wyjdzie nawet ciut taniej niż u Apple (2 499 zł).

Niestety jest pewien problem. Usługa „Ekstra karta eSIM” dostępna jest tylko w abonamentach: Plan Komórkowy, Orange Love Telefon Komórkowy, Smart Plan LTE Główny, Smart Plan LTE. Dlatego „biznesowi” abonenci, tacy jak ja muszą czekać, wziąć dodatkowy abonament lub kombinować zamieniając obecny na któryś ze wspieranych.

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Komentarz

  1. Tomasz

    Nic taniej jeśli koperta jest aluminiowa.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!