Wybierz Strona

Apple Watch GPS + CELLULAR dostępny w Polsce

Apple Watch GPS + CELLULAR dostępny w Polsce

Oficjalnie Apple wprowadza zegarki z modułem eSIM do Polski. Na oficjalnej stronie sklepu Apple pojawiły się zegarki Apple Watch GPS + CELLULAR. Pierwszy zegarek obsługujący sieć GSM pojawił się we wrześniu 2017 roku razem z premierą Apple Watch 3. Zarówno ten jak i najnowsza seria zegarków od Apple jest dostępna w Polsce.

Dostępne modele

Na polskiej stronie internetowej Apple pojawiły się zarówno modele obsługujące eSim w modelach SERIES 3 oraz SERIES 4. Najnowsza edycja Apple SERIES 4 jest dostępny w dwóch wersjach. Koperta tego zegarka może być wykonana z aluminium, podobnie jak dostępne do tej pory modele bez modułu sieci GSM. Nowością jest natomiast możliwość nabycia zegarka w kopercie stalowej. Każdy z zegarków Apple Watch GPS + CELLULAR występuje w dwóch rozmiarach tarcz: seria 4 – koperta 40 mm oraz 44 mm, seria 3 – koperta 38 mm oraz 42 mm.

Ceny Apple Watch

Zacznijmy od tego, że model w kopercie stalowej jest droższy od tego samego modelu wykonanego z aluminium. Stal w rozmiarze 40 mm to koszt 3649,00 zł, koperta 44 mm – 3899,00 zł. Ten sam model w aluminium zaczyna się od 2349,00 zł i za większą kopertę zapłacimy 2449,00 zł. Apple Watch GPS + CELLULAR poprzedniej generacji kosztuje – 38 mm – 1799,00 zł, 42 mm – 1949,00 zł.

Tylko w Orange

Na chwilę obecną tylko operator sieci Orange wspiera działanie modułu eSIM w zegarkach. Play zapowiedział natomiast, że trwają pracę nad wdrożeniem tej usługi. Pytałem sieć T-Mobile ale niestety nikt nie udzielił mi odpowiedzi w tym temacie.

Oficjalna strona Apple Watch – www.apple.com/pl/watch

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

2 komentarze

 1. dasfs

  wynika z tego że Tmobile ma w dupie swoich klientów i nie raczy nawet dać głosu – odchodzimy od tej sieci!

  Odpowiedz
  • Przemysław Marczyński

   Nie sądzę, żeby aż tak mocno zrównać to pod jedną kreskę. Nie mają swoich klientów w dupie tylko mnie 🙂

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!