^
MacXMediaTans-mojmac

Darmowa licencja na MacX MediaTrans

Przemysław Marczyński

31 marca 2019

Dziś jest dzień w którym wszyscy powinni wykonać kopię zapasową swoich danych – World Backup Day. Nie zapominajcie również o archiwizacji danych ze swojego iPhone’a. Świętując WBD producenci programu MacX MediaTrans pomogą nam wykonać archiwum telefonu oferując za darmo licencję na swoją aplikację.

Jak zdobyć darmową licencję

Firma Digiarty przez 10 dni będzie oferować za darmo pełnowartościową licencję swojej aplikacji MacX MediaTrans. Jest tylko jeden kruczek, nie podlega ona dalszej (darmowej) aktualizacji. Jedyne co należy zrobić to odwiedzić stronę i podać swój adres e-mail. Licencja pojawi się zaraz na skrzynce e-mail. Farciarze będą mogli wygrać też nowe AirPodsy 🙂

Strona promocji – www.macxdvd.com 

Co potrafi MacX MediaTrans

MacX MediaTrans

MacX MediaTrans przypadnie do gustu wszystkim, którzy chcą mieć większy wpływ na to co znajduje się w naszym iPhonie, a szczególnie jeśli do wykonywania kopii bezpieczeństwa nie chcemy wykorzystywać ograniczonych zasobów iCloud. Program pozwala przeglądać zawartość telefonu jak menedżer plików i wyciągać z niego to co jest nam potrzebne. Ciekawą opcją jest użytkowanie telefonu jako pendrive. Więcej o tym programie pisałem tutaj.

Rabat 50% na wieczystą licencje

Digiarty umie w marketingu zatem obok darmowej wersji chętnie skuszą nas zakupem pełnowartościowej, wieczystej licencji. Przy tej okazji obniżają jej koszt o połowę. Wierzą, że jeśli skorzystacie z darmowej wersji aplikacji tak bardzo przypadnie nam do gustu, że bez wahania nabędziemy licencję. Decyzję podejmie każdy z nas, a tutaj znajdziecie link do promocyjnego zakupu programu.

Oficjalna witryna MacX MediaTrans – www.macxdvd.com/mediatrans

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. kartusa

    Błędny link, do wywalenia początkowe -%20