^

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Tomasz Wołkowski

29 marca 2019

Dzisiaj piątek, a więc zapraszam Was do przejrzenia działu: promocyjne aplikacje dla iOS i macOS.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Niestety w ten weekend jest dość mało promocyjnych aplikacji. Dzisiaj chciałbym skupić się na aplikacjach dla macOS.
Pierwszym z polecanych przeze mnie programów jest Total Video Player, który jest bardzo dobrym odtwarzaczem plików wideo. Wspiera formaty, które nie są wspierana przez QuickTime-Player. Uważam, że warto dać szansę tej aplikacji. Na ten weekend tylko 49 centów, zamiast regularnych 10,99 Euro.
Drugą aplikacją jest Battery Guru. Jest to program, dzięki któremu mamy szybki dostęp do informacji o naszej baterii. Dzięki Battery Guru otrzymamy dokładne informacje o żywotności naszej baterii. W ten weekend za darmo, zamiast regularnych 6,99 Euro.

Pozostałe promocyjne aplikacje na weekend?

Poniżej przedstawiam pełną listę aplikacji.

iOS:

Visual Math 4D zobacz w App Store – matematyka.
MobileFamilyTree 8 zobacz w App Store – drzewo genealogiczne.
Tank Battle – Mini War zobacz w App Store – gra.

macOS:

The Sims 2: Super Collection zobacz w App Store – gra.
Total Video Player zobacz w App Store – wideo.
Battery Guru zobacz w App Store – informacje o baterii.

 

Źródło: GIGA

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Greg

  Nie wiem z jakiego sklepu pochodzą te promocje ale np.Total Video Player w rodzimym Mac App Store kosztuje 47,99 zł. Aby było ciekawiej Battery Guru 27,99 zł. To nie jest pierwszy raz kiedy opisywana promocja nie istnieje. Może warto sprawdzić co się opisuje przed publikacją.

   • Greg

    W takim razie jest to powielanie albo nieprawdziwych informacji lub informacji dotyczących innych sklepów niż Mac App Store PL co również jest informacją delikatnie mówiąc mało użyteczną. To miałem na myśli pisząc, że warto to sprawdzić przed publikacją. Jak widać na załączonym przykładzie wpis jest zupełnie nieprawdziwy w naszych warunkach, a tym samym bezużyteczny i chyba nie warto takich wpisów publikować.

    • Tomasz Wołkowski

     Promocje z tej strony prawie zawsze były prawdziwe. Piszesz „inne sklepy, niż App Store.PL. Po pierwsze zaręczam, że gdy jest jakaś promocja nie ma znaczenia czy jest to App Store pl czy de czy jeszcze jakiś inny. Po drugie…podany przeze mnie link prowadzi do strony niemieckiej, owszem, ale pobierane programy pochodzą ze sklepu App Store. Więc Twoja sugestia, że jest to inny sklep niż App Store mija się z prawdą. Wielu ludzi pobrało już z tych promocji wiele programów, które im bardzo pasowały. Więc oni na pewno nie powiedzą, że wpis był bezużyteczny i będą nadal czekali na publikację co piątek 🙂 Ja, tak jak już wcześniej zaznaczyłem, będę starał się sprawdzać rzetelność tych informacji. Już skontaktowałem się z redakcją GIGA i wyjaśniamy w tej chwili sprawę. Uważam ten temat za zamknięty i dziękuję raz jeszcze za zwrócenie uwagi na nieistniejącą promocję.