Wybierz Strona

Apple Watch LTE/3G dostępne w Polsce

Apple Watch LTE/3G dostępne w Polsce

 • 3
 • 29.03.2019
Jaromir Kopp

Kolejne braki w polskiej ofercie Apple już za nami. Apple dziś zapowiedziało oficjalnie dostępność Apple Watch s4 „komórkowego”. Już wcześniej szczęśliwcom posiadającym zegarki z modemem, zakupione za granicą udawało się aktywować eSIM w sieci Orange.

Apple Watch 3G/LTE w Polsce

Na razie nie wiemy wiele. Oficjalna storna Apple podaje tylko małym druczkiem informacje, że Apple Watch s4 będzie można w wersji komórkowej zamawiać od 5 kwietnia. Dostępność określa na 12 kwietnia.

 Apple Watch s4 LTE / 3G dostępny w Polsce

Nie wiemy, czy będą również w ofercie modele stalowe, czy tylko aluminiowe. Również o operatorach, którzy mogą obsługiwać Apple Watch, wiemy niewiele. Na razie pewne jest tylko to, że w Orange z Apple Watch LTE/3G skorzystamy. Na razie tylko w abonamentach niefirmowych. Inni operatorzy albo dobrze ukrywają testy, albo nie sprostali zadaniu.

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

3 komentarze

 1. dawid

  może też wtedy ruszy u nas EKG 🙂

  Odpowiedz
  • Sebastian

   To nie zależy od tego

   Odpowiedz
 2. Kon

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!