^
Apple Watch s4 3G LTE

Apple Watch LTE/3G dostępne w Polsce

Jaromir Kopp

29 marca 2019

Kolejne braki w polskiej ofercie Apple już za nami. Apple dziś zapowiedziało oficjalnie dostępność Apple Watch s4 „komórkowego”. Już wcześniej szczęśliwcom posiadającym zegarki z modemem, zakupione za granicą udawało się aktywować eSIM w sieci Orange.

Apple Watch 3G/LTE w Polsce

Na razie nie wiemy wiele. Oficjalna storna Apple podaje tylko małym druczkiem informacje, że Apple Watch s4 będzie można w wersji komórkowej zamawiać od 5 kwietnia. Dostępność określa na 12 kwietnia.

 Apple Watch s4 LTE / 3G dostępny w Polsce

Nie wiemy, czy będą również w ofercie modele stalowe, czy tylko aluminiowe. Również o operatorach, którzy mogą obsługiwać Apple Watch, wiemy niewiele. Na razie pewne jest tylko to, że w Orange z Apple Watch LTE/3G skorzystamy. Na razie tylko w abonamentach niefirmowych. Inni operatorzy albo dobrze ukrywają testy, albo nie sprostali zadaniu.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. dawid

  może też wtedy ruszy u nas EKG 🙂

  • Sebastian

   To nie zależy od tego

 2. Kon

  !