^
airpower-apple

AirPower pojawi się w sklepie już 1 kwietnia?

Przemysław Marczyński

26 marca 2019

Mata ładująca AirPower od Apple wyczekiwany jest przez wiele osób. Dotarliśmy do zdjęcia, które może sugerować, że już na dniach nowy produkt od Apple pojawi się na rynku. Na opakowaniu pudełka ładującego indukcyjnie AirPodsy wyraźnie widać rysunek przedstawiający matę AirPower. Niesie to ze sobą dwie ważne informację – AirPower faktycznie istnieje oraz to, że pojawi się w sprzedaży już za chwilę.

airpower-apple2

AirPower już 1 kwietnia

Razem z premierą nowych AirPods’ów trafiły do sprzedaży opakowania pozwalające ładować pierwszą generację słuchawek bezprzewodowo. Najwcześniej mogą trafić do klientów 1. kwietnia. Nam udało się dotrzeć do jednego egzemplarza na którym widać instruktaż używania bezprzewodowego etui ładującego. Może to sugerować, że mata AirPower pojawi się na rynku wcześniej niż sądzimy. Nie jest zatem wykluczone, że już 1 kwietnia zobaczymy ją w sklepie Apple.

Apple zaprezentowało AirPower we wrześniu 2017 roku przy premierze nowych iPhone’ów X. Cena ma wynosić około 999 zł. Urządzenie ma działać w standardzie Qi i być wyposażone w port USB-C.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. rotfl

    Serio ktoś kupi zwykłą ładowarkę za tyle kasy? Logo Apple nie spowoduje że prąd będzie 10x lepszy niż w ładowarce za 100…