^
Make IT Simple 2019

Make IT Simple – dzień otwarty z informatyką i robotyką na wrocławskiej WSB

Jaromir Kopp

21 marca 2019

Bardzo się cieszę, że znów możemy Was zaprosić na Make IT Simple, wydarzenie organizowane przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. Wszyscy, którzy zastanawiają się nad wyborem kierunku studiów lub po prostu chcą się dowiedzieć, czy kariera informatyka jest im pisana, są mile widziani! Czeka na Was dużo interesujących wykładów oraz zajęcia praktyczne, również na dobrze wyposażonych iMacach. Mój Mac Magazyn jest patronem medialnym wydarzenia.

3 kwietnia 2019. Dzień otwarty z informatyką i robotyką

Plan imprezy Make IT Simple jest bardzo bogaty. Składa się z dwóch tur wykładów rozdzielonych warsztatami praktycznymi, do wyboru przez uczestników. Znajdziecie w nim zajęcia od ogólnych dotyczących programowania (również na platformy Apple), testowania aplikacji i projektowania nowoczesnych gier, po konkretne dotyczące najnowszych technik komunikacji LTE i 5G, chmur obliczeniowych, czy technologii VR i AR. Naprawdę jest w czym wybierać. Ja będę miał zaszczyt poprowadzić zajęcia w sali wyposażonej w iMaki.

Na dzień otwarty z robotyką i informatyką, zapraszamy tegorocznych maturzystów.

Zajęcia trwają od 9.00 do 14.30 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, przy ulicy Fabrycznej 29-31 w budynkach A i B.

Uczestnictwo jest darmowe, należy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: MAKE IT SIMPLE. Tam też znajduje się dokładny plan imprezy wraz z opisem zajęć.

Partnerami wydarzenia są: Atos, NOKIA, Gigaset, 3M, Giant Lazer, Global Logic, SAP.

Partnerzy biznesowi Make IT Simple

Partnerem medialnym jest Mój Mac Magazyn.

 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy