^
affinity-promocja

Aplikacje Affinity przecenione

Przemysław Marczyński

20 marca 2019

Świetna informacja dla wszystkich tworzących cyfrowe obrazy na macOS oraz iOS. Jedne z najlepszych aplikacji do zdjęć i grafiki wektorowej zostały czasowo przecenione. Warto zatem wybrać się na zakupy.

Przecena o 20%

Ruszyła wiosenna promocja na Affinity Designer oraz Affinity Photo. Każdy kto sięgał po grafikę wektorową lub cyfrowe zdjęcia musiał w swoich poszukiwaniach odpowiedniego oprogramowania natrafić na te tytuły. Aplikacje są potężnymi narzędziami pomocnymi przy obróbce cyfrowych obrazów. Obecnie programy w wersji na macOS można nabyć w cenie 189,99 zł oraz na iOS – 74,99 zł.

Inne promocje Affinity

Przecenom poddano wszystko co można znaleźć w sklepie Affinity. Cyfrowi twórcy mogą zaopatrzyć się również w zestawy pędzli oraz podręcznik. Zagorzali fani tej marki będą mogli nabyć swoją nową ulubioną koszulkę 🙂

Linki do aplikacji

Affinity Photo (macOS)klik

Affinity Designer (macOS)klik

Affinity Photo (iOS)klik

Affinity Designer (iOS)klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Paweł Nyczaj

    Fajne apki, ale brakuje mi wersji dla iOS obsługującej iPhone. Jest tylko wersja na iPada. Moim zdaniem wersja na iPhone jednak tez byłaby przydatna, chocby do poprawiania projektów. Konkurencyjne apki Adobe sa dostępne także dla iPhone mimo, że iPad oferuje grafikom zdecydowanie więcej ze względu na większy ekran i obsługę Apple Pencil lub ewentualnie podobnych rozwiązań np. firmy Logitech. Ale apka na iPhone i tak się przydaje