^

Program na dziś: IM+

Tomasz Wołkowski

18 marca 2019

IM+ to multikomunikator. W jednej aplikacji mamy wszystkie rozmowy. Program łączy w sobie więcej niż 12 ulubionych usług wiadomości. NIe musimy otwierać oddzielnie Facebooka, Twittera czy Slacka. IM+ pozwala płynnie przejść z wątków wiadomości na Slacku do pogawędki na przykład w Facebooku. Dzięki temu oszczędzamy mnóstwo czasu.

Jakie programy wspiera IM+?

W programie możemy prowadzić rozmowy z takich aplikacji jak WhatsApp, Skype, Facebook Messenger, WeChat, Twitter, Slack, ChatWork, Gmail, Hangouts, Linkedln, Messaging, Telegram, Instagram czy Tinder.

 

Dodatkowo program umożliwia obsługę kilku kont użytkowników dla każdego serwisu, aby oddzielić wiadomości prywatne od biznesowych. Przełączenie między rozmowami można wygodnie ustawić pod skrótami klawiaturowymi. Program pozwala obserwować konta, które nas interesują na Twitterze lub Facebooku. Nie musimy wtedy nadmiernie przeciążać przeglądarkę internetową.

IM+ obsługuje nie tylko konwersacje tekstowe, ale również wysyłanie zdjęć, gify i materiały video. Aplikacja wspiera oczywiście rownież załączniki. Nie ma więc problemu, aby przesłać klientowi jakiś większy plik.

Uważam, że jeśli korzystamy z wielu komunikatorów, to program IM+ jest najlepszym rozwiązaniem, aby wspomóc swoją koncentrację i nie rozpraszać się, przełączaniem między różnymi aplikacjami.

IM+ możemy kupić w App Store. Koszt to 84,99 zł. Program jest również dostępny w abonamencie Setapp.

Poniżej krótki film przedstawiający możliwości IM+.

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Mariusz

  Witam. Niestety nie ma w aplikacji WhatsApp. Pomimo wskazania w treści artykułu ze jest. Szkoda bo szukam rozwiązania jak na iPhone XS przy dwóch kartach moc korzystać z whatsapp dla tych dwóch kart.

  • Tomasz Wołkowski

   Oczywiście, że jest. Screeny, które są w artykule są screenami z mojego Maca. Poza tym nie wiem czy oglądałeś zamieszczony film, tam również pani pokazuje „zassanego do IM+” Whatsapp’a. „Program na dziś” to przede wszystkim aplikacje na macOS. Nie wiem czy tak samo wygląda ten program dla systemu iOS. Jednak jeśli chodzi o Whatapp na macOS, to na pewno jest, gdyż sam korzystam z tego rozwiązania 😉

   • Mariusz

    Witam. Dzięki za info. Na iOS nie ma niestety. Sprawdziłem. Szkoda. Bo przy dwóch sim w iPhone XS, WhstsApp działa tylko z jednym.