Wybierz Strona

Problemy z iCloud i usługami Apple

Problemy z iCloud i usługami Apple

  • 0
  • 14.03.2019
Jaromir Kopp

Zielona zazwyczaj tablica informująca o stanie serwisów Apple, dziś świeciła się na żółto. Zdecydowana większość usług opartych na iCloud miała mnóstwo problemów.

Spowolnienie, brak synchronizacji i dostępu do usług

Takie dolegliwości nękały dziś wielu użytkowników iCloud. Na szczęście dokładnie w chwili, gdy pisałem te słowa, wszystko wróciło do normy, a przynajmniej tak raportuje obecnie storna: Stan systemu.

Warto sobie ten adres dodać do zakładek i sprawdzić, gdy pojawią się jakieś problemy. Nie zawsze muszą być one lokalne. Niezbyt często, ale jak widać, czasem zdarzają się awarie u Apple.

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!