^

Problemy z iCloud i usługami Apple

Jaromir Kopp

14 marca 2019

Zielona zazwyczaj tablica informująca o stanie serwisów Apple, dziś świeciła się na żółto. Zdecydowana większość usług opartych na iCloud miała mnóstwo problemów.

Spowolnienie, brak synchronizacji i dostępu do usług

Takie dolegliwości nękały dziś wielu użytkowników iCloud. Na szczęście dokładnie w chwili, gdy pisałem te słowa, wszystko wróciło do normy, a przynajmniej tak raportuje obecnie storna: Stan systemu.

Warto sobie ten adres dodać do zakładek i sprawdzić, gdy pojawią się jakieś problemy. Nie zawsze muszą być one lokalne. Niezbyt często, ale jak widać, czasem zdarzają się awarie u Apple.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy