^

Mój Mac Magazyn – jak skutecznie używać poczty e-mail

Przemysław Marczyński

26 lutego 2019

Jak poprawnie pisać e-maile? Jakie funkcje wykorzystać w aplikacji Mail, żeby skutecznie zarządzać pocztą e-mail? To główne tematy nowego wydania Mój Mac Magazyn, który możecie pobrać za darmo. Znajdziecie w tym numerze porady o tym, jak lepiej wykorzystać możliwości programu pocztowego i przekonamy Was, dlaczego powinniście zarzucić sprawdzanie poczty z przeglądarki. Mówimy również o bezpieczeństwie cyfrowej poczty. Jeśli program Mail nie przekona was do siebie po artykule o wydajnej pracy z pocztą to koniecznie sprawdźcie przegląd alternatywnych klientów pocztowych. Jest w czym wybierać.

Recenzje wyjątkowych produktów

W pierwszej kolejności sprawdźcie cztery wyjątkowe urządzenia, które pomogą Wam lepiej przeglądać sieć. Do tego przeczytajcie o akcesoriach do iPhone’a, które potrafią zamienić go w jeszcze lepszy aparat fotograficzny – statyw Joby oraz pomogą nagrywać wyśmienity dźwięk w materiałach filmowych – mikrofon Sennheiser’a. Nie zabrakło też ciekawych aplikacji i gier.

Pobierz za darmo Mój Mac Magazyn

Najnowsze wydanie magazynu pobierzesz wypełniając poniższy formularz;

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy