^

Epic Mac Bundle

Tomasz Wołkowski

26 lutego 2019

Paczki, które ukazują się pod tą nazwą, są najczęściej zbiorem wielu przeciętnych programów i jednego lub dwóch dobrych. Właśnie ten jeden program ma nas przyciągnąć do zakupu całej paczki. Tym razem jest jednak inaczej.

Co znajdziemy w obecnej paczce?

W obecnej paczce mamy same dobre programy. A oto aplikacje, które znajdziemy w obecnej paczce:

 • Fantastical 2: uważany jest za najlepszy kalendarz. Jednak jego standardowa cena w App Store to 54,99 euro. I to właśnie jest barierą nie do przebycia dla niektórych.
 • PDF-Expert: program do obróbki plików PDF. Dzięki niemu można również tworzyć nowe dokumenty w PDF.
 • iStat Menus 6: jeśli lubujemy się we wszelkiego rodzaju wykresach i pomiarach naszego oprogramowania i sprzętu, to tego programu nie może zabraknąć na naszym Macu.
 • Command-Tab Plus: mała aplikacja, która pomaga nam szybko poruszać się między aplikacjami.
 • iLocker Pro: program zabezpieczający nasze aplikacje hasłem. Posiada wsparcie dla Touch ID.

Oprócz powyższych aplikacji mamy jeszcze parę ciekawych programów, jak chociażby Flux 7, Pagico 8 czy Ultdata Recover. Wszystkie te programy za 22,50 USD! Tym razem wygląda to na prawdziwy prezent dla użytkowników.

Paczkę ściągniemy ze strony stacksocial.

Źródło: appgefahren

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. przemek

  Czy programy będzie można aktualizować w przyszłości ?

  • Tomasz Wołkowski

   Podejrzewam, że nie. Myślę, żę będzie taka sama sytuacja jaką ostatnio miałem z OmniFocus 3. Miałem wersję 2 ale i tak musiałem zapłacić za wersję 3. Wersja 2 dała mi jednak dużą (50%) zniżkę przy zakupie najnowszej wersji.

   • KRZYSIEK

    Ja korzystałem z takich promocji na programy i wersje się aktualizowały w ramach tego samego głównego numeru wersji, np. 1.xx do wersji 2.xx trzeba było dopłacić. Jak kupiłe Hype’a to z wersji 2 do 3 nawet miałem aktualizacje za free.

 2. Arek

  a cena to nie 29.99 USD ?

 3. Andrzej

  Fantastical 2 – trzeba czekać za kodem aktywacyjnym – trochę wkurzające, zważywszy że chce się mieć już 😉 – We are currently acquiring your license for this product. Please check back soon.

 4. fotoludki

  Ciekawa paczka, nie powiem. Najbardziej jednak interesuje mnie iStat Menus – przydałby mi się w mojej codziennej pracy. Natomiast nie jestem pewna czy warto wydawać 23$ na paczkę – będę musiała zrobić większy research o Pagico i Flux.