Wybierz Strona

Apple Pay dostępne w Allegro

Apple Pay dostępne w Allegro

Największy serwis zakupowy w Polsce wprowadza wprowadza możliwość płacenia poprzez Apple Pay. Allegro w swojej aplikacji dla iOS dodał możliwość wygodnego płacenia poprzez usługę firmy Apple. Jedyne co musimy zrobić to zaktualizować aplikację do wersji 5.9.

allegro-applepay-iphone

Łatwo płacić z Apple Pay na Allegro

Cały proces zakupu przedmiotów wygląda dokładnie tak samo jak dotychczas. Jedyną zmianą ale ważną dla użytkowników sprzętu Apple jest możliwość wyboru płatności z Apple Pay.

Dalej proces płatności przebiega dokładnie tak, jak lubimy to robić z Apple Pay — szybko!

Allegro najpopularniejszą platformą zakupową w Polsce

Dodanie przez Allegro możliwości płacenia poprzez Apple Pay do duży krok do popularyzacji transakcji przy użyciu usługi Apple. Allegro jest niezaprzeczalnym liderem w kwestii zakupów w naszym kraju. O sile tego serwisu może świadczyć, chociażby informacja na temat robionych zakupów w okresie świątecznym. 10 grudnia 2018 roku na Allegro dokonano 1,56 milionów transakcji. W ubiegłym roku liczba ta wyniosła 1,25 milionów operacji.

A tak wygląda sposób płatności przez Allegro i Apple Pay

Aplikację Allegro na iOS można pobrać za darmo tutaj.

 

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!