Select Page

Adapter QNAP Thunderbolt 3 do 10GbE

Adapter QNAP Thunderbolt 3 do 10GbE

QNAP przedstawił swój nowy produkt – adapter QNA pozwalający na łączenie się z siecią 10 Gigabit Ethernet. Dla użytkowników sprzętu Apple jest to bardzo ciekawa wiadomość ponieważ wspomniane urządzenie obsługuje złącze Thunderbolt 3 w które wyposażono nowe komputery tej firmy.

W informacji prasowej czytamy:

Seria QNA składa się z dwóch modeli – QNA-T310G1T wyposażony jest w port Thunderbolt 3 oraz 10GbE Multi-Gigabit (10G/5G/2.5G/1G/100M), zaś QNA-T310G1S – w jeden port 10GbE SFP+. Adaptery są niewielkie, z powodzeniem mieszczą się w dłoni i doskonale sprawdzą się w każdym środowisku roboczym. Ich niski profil sprawia, że nie nagrzewają się nawet podczas długiej pracy.

Przejściówka serii QNA 10 GbE pozwala uzyskiwać prędkości transferu do 1069 MB/s. Urządzenie cechuje niewielki rozmiar, wysoka jakość materiału z którego został wykonany oraz brak dodatkowego chłodzenia przy utrzymaniu optymalnych warunków pracy. Do poprawnego działania adaptera wymagany jest system macOS 10.13.3 lub wyższy. 

Oficjalna strona produktuwww.qnap.com

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!