^
qnap-adapter

Adapter QNAP Thunderbolt 3 do 10GbE

Przemysław Marczyński

20 grudnia 2018

QNAP przedstawił swój nowy produkt – adapter QNA pozwalający na łączenie się z siecią 10 Gigabit Ethernet. Dla użytkowników sprzętu Apple jest to bardzo ciekawa wiadomość ponieważ wspomniane urządzenie obsługuje złącze Thunderbolt 3 w które wyposażono nowe komputery tej firmy.

W informacji prasowej czytamy:

Seria QNA składa się z dwóch modeli – QNA-T310G1T wyposażony jest w port Thunderbolt 3 oraz 10GbE Multi-Gigabit (10G/5G/2.5G/1G/100M), zaś QNA-T310G1S – w jeden port 10GbE SFP+. Adaptery są niewielkie, z powodzeniem mieszczą się w dłoni i doskonale sprawdzą się w każdym środowisku roboczym. Ich niski profil sprawia, że nie nagrzewają się nawet podczas długiej pracy.

Przejściówka serii QNA 10 GbE pozwala uzyskiwać prędkości transferu do 1069 MB/s. Urządzenie cechuje niewielki rozmiar, wysoka jakość materiału z którego został wykonany oraz brak dodatkowego chłodzenia przy utrzymaniu optymalnych warunków pracy. Do poprawnego działania adaptera wymagany jest system macOS 10.13.3 lub wyższy. 

Oficjalna strona produktuwww.qnap.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy