^

Program na dziś: Wunderlist

Tomasz Wołkowski

11 grudnia 2018

Alternatywa dla OmniFocusa.

Dzisiaj propozycja darmowego odpowiednika do wczorajszego płatnego OmniFocusa.

Wunderlist

Programem darmowym, który mogę polecić do planowania jest Wunderlist. Jest to program bezpłatny. Dzięki niemu możemy zachować kontrolę nad swoimi wszystkimi sprawunkami. Jednak systematyczność, która pozwoli nam wyciągnąć wszystko co dobre z tego programu, musimy wyrobić sobie sami.

W programie ważne wydarzenia, które powinny być realizowane w pierwszej kolejności możemy oznaczyć gwiazdkami. Oczywiście do każdej czynności możemy ustawić powiadomienia. Powiadomienia przypomną nam o odpowiedniej godzinie, że mamy daną czynność do wykonania. Wszystkie działania w programie są synchronizowane z chmurą, tak więc jeśli ktoś posiada ten program również w wersji dla systemu iOS, będzie miał pod ręką wszystkie informacje w iPhonie. Wunderlist pobierzemy z App Store.

Jeśli nie możecie sobie pozwolić na płatnego OmniFocusa, uważam, że darmowy Wunderlist to bardzo dobra alternatywa. Zapoznajcie się proszę z filmem poniżej i zdecydujcie, czy program ten jest warty mojego zachwalania.

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy