^
thinkapple-applepay

ThinkStore jako pierwszy w Polsce sklep internetowy z elektroniką i akcesoriami do Apple wdrożył Apple Pay

Przemysław Marczyński

10 grudnia 2018

ThinkStore – specjalistycznym sklepie z akcesoriami do sprzętu Apple, można już płacić za pomocą Apple Pay.

ThinkStore jest zatem pierwszym internetowym sklepem z elektroniką i w ogóle jednym z pierwszych sklepów internetowych w Polsce, w których możecie wygodnie, bezpiecznie i szybko płacić przez Apple Pay.

Nie musicie logować się do banku, wpisywać kodów, danych karty, itd. Wszystko załatwiacie jednym kliknięciem i przyłożeniem palca do Touch ID lub uśmiechnięciem się do kamery w przypadku urządzeń z Face ID.

Zakupy XXI wieku! Spróbujcie i przekonajcie się, jakie to świetne uczucie!

Żeby zapłacić przy użyciu Apple Pay, należy przy odprawie wybrać opcję zapłaty “PayLane (Apple Pay/przelew/karta)”. Płacić przez Apple Pay możecie na thinkstore.pl zarówno bezpośrednio z iPhone’a czy iPada, jak też z Maca (nie musi być wyposażony w Touch ID). Szczegółowy poradnik “Jak płacić w ThinkStore za pomocą Apple Pay” znajdziecie tutaj.

Przed zapłatą będziecie musieli jeszcze podać dane do wysyłki – nie uzupełniają się one automatycznie. Niestety na razie w żadnym sklepie internetowym w Polsce nie jest to możliwe, ale w ThinkStore pracują już nad tym, żeby niedługo można było płacić za pomocą jednego kliknięcia.

Z okazji uruchomienia płatności od Apple ThinkStore przygotował promocje oraz specjalne karty zniżkowe/upominkowe – jeśli nie potrzebujecie teraz kupować żadnego sprzętu, ale chcecie przetestować Apple Pay, możecie kupić właśnie taką kartę (np. za 20 zł) i jej równowartość odliczyć od przyszłych zakupów. Albo podarować ją bliskiej osobie.

Fani Apple – przekażcie tą świetną wiadomość Waszym znajomym fanom sprzętu z Cupertino – niech wiedzą, że mogą już robić zakupy w internecie płacąc za pomocą Apple Pay. I to w specjalistycznym sklepie poświęconym akcesoriom właśnie do sprzętu Apple!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy