Wybierz Strona

Apple Pay od jutra w Belgii i Niemczech?

Apple Pay od jutra w Belgii i Niemczech?

 • 2
 • 27.11.2018
Tomasz Wołkowski

Zgodnie z pogłoskami, jutro rano Apple może odkryć dwa kolejne punkty na swojej mapie zwanej Apple Pay. Apple Pay od jutra może być dostępne w Belgii i Niemczech.

Apple Pay od jutra w Belgii i Niemczech?

Jak donoszą różne belgijskie gazety, Apple wystartuje jutro ze swoją usługą w Belgii. De Tijd (jest to flamandzki dziennik o profilu gospodarczym) pisze, że największy bank w Belgii – BNP Paribas Fortis – oferuje nowe karty Visa i Mastercard zarówno kredytowe, jak i debetowe. Belgia byłaby 30 krajem, gdzie możliwe są płatności przez Apple Pay.

Apple Pay w Niemczech w tym samym czasie?

W lipcu tego roku Tim Cook zapowiedział, że Apple Pay wystartuje jeszcze w tym roku w Niemczech. W ostatnich dniach dużo było przesłanek co do tego, że start usługi Apple, nie jest odległy. W obliczu tego, że do końca roku 2018 pozostało niewiele tygodni, można liczyć na to, iż start Apple Pay może nastąpić jutro, równocześnie z premierą w Belgii.
Czy usługa Apple Pay rzeczywiście wejdzie w życie już jutro u naszych zachodnich sąsiadów, okaże się jutro. W tym roku tak dużo działo się w Niemczech, jeśli chodzi o różne usługi mobilne, że póki nie zobaczę, to nie uwierzę.
 
Źródło: macerkopf

O autorze

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.

2 komentarze

 1. Soban

  a tak wszyscy „znawcy” głosili, że w Niemczech apple pay nie będzie bo tam nie płacą zbliżeniowo 😉

  Odpowiedz
  • Tomasz Wołkowski

   Bo taka prawda 🙂 ale nie mogą stać w miejscu, jak wszyscy idą do przodu. Najpierw wprowadzili płatności Androidem, ale średnio im się to przyjęło i w końcu postawili na Apple Pay. I to wszystko działo się w tym roku. Także „znawcy” wcale się nie pomylili 😉

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!