Zgodnie z pogłoskami, jutro rano Apple może odkryć dwa kolejne punkty na swojej mapie zwanej Apple Pay. Apple Pay od jutra może być dostępne w Belgii i Niemczech.

Apple Pay od jutra w Belgii i Niemczech?

Jak donoszą różne belgijskie gazety, Apple wystartuje jutro ze swoją usługą w Belgii. De Tijd (jest to flamandzki dziennik o profilu gospodarczym) pisze, że największy bank w Belgii – BNP Paribas Fortis – oferuje nowe karty Visa i Mastercard zarówno kredytowe, jak i debetowe. Belgia byłaby 30 krajem, gdzie możliwe są płatności przez Apple Pay.

Apple Pay w Niemczech w tym samym czasie?

W lipcu tego roku Tim Cook zapowiedział, że Apple Pay wystartuje jeszcze w tym roku w Niemczech. W ostatnich dniach dużo było przesłanek co do tego, że start usługi Apple, nie jest odległy. W obliczu tego, że do końca roku 2018 pozostało niewiele tygodni, można liczyć na to, iż start Apple Pay może nastąpić jutro, równocześnie z premierą w Belgii.

Czy usługa Apple Pay rzeczywiście wejdzie w życie już jutro u naszych zachodnich sąsiadów, okaże się jutro. W tym roku tak dużo działo się w Niemczech, jeśli chodzi o różne usługi mobilne, że póki nie zobaczę, to nie uwierzę.

 

Źródło: macerkopf

Może Cię zainteresować: