^

Promocje Cyber Monday (Aktualizacja)

Sebastian Szwarc

26 listopada 2018

Cyber Poniedziałek to również okazja na dodatkowe zakupy, albo przedłużone po weekendzie albo też całkiem nowe. To dzień, w którym oferty dotyczą bardziej rzeczy wirtualnych niż fizycznych, tak aplikacji ale i różnego rodzaju kursów.

Kursy on-line

Wes-Bos

Wes Bos pochodzi z Kanady a tam większą tradycją cieszy się “Boxing Day”, ale i tak oferuje nam coś na poniedziałek. Duża obniżka raz w roku właśnie teraz na wszystkie kursy! W kursach m.in:

  • React For Beginners – the best way to get up to speed on React fundamentals
  • ES6+ For Everyone – Recently updated to include Async + Await
  • Learn Node – Build a Server Side application and learn the ins-and-outs of Express, Routing, Middlewares, session-based auth and MongoDB
  • Advanced React and GraphQL – Build a full-stack online store in React.js, Apollo, GraphQL and Stripe with server-side rendering and JWT based authentication

Laracasts

Jeśli chcecie nauczyć się czegoś o PHP, Laravel, Vue.js i podobnych sprawach to zapomnijcie o polskich portalach (gdzie często mówią w ponglishu) – Jeffery Way to znakomity nauczyciel i tworzy kursy w przystępnej formie. Co prawda jeszcze nie ogłoszono kolejnej przeceny ale tradycją jest obniżka raz w roku i wypada to właśnie w okolicach CM więc czekamy.

Niestety promocja się już zakończyła 🙁

Full Stack Developer Bundle

Kurs od Stack Social pozwalający nam zostać lepszym programistą aplikacji internetowych o wartości 476$ możemy mieć już za ułamek wartości tej ceny. Z promocji można skorzystać na stronie Stacksocial i samemu zdecydować ile chcemy zapłacić za taką wiedzę. Można dać nawet 1$ ale to trochę wstyd.

The Complete Guide to Photography

Dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią albo chcą podszkolić nieco swoje zapomniane umiejętnościa paczka kursów w przystępnej cenie 25$

Aplikacje

SETAPP – ta usługa jest chyba wszystkim dobrze znana a jeśli jeszcze nie to warto się nią zainteresować. Roczny abonament na korzystanie z całej paczki przydatnych aplikacji na Maca nabędziemy o 50$ taniej Co ważne w zależności od tego z których aplikacji najwięcej będziemy korzystać to właśnie ich twórcy dostaną zapłacone proporcjonalnie do naszego użytego czasu.

PDFExpert for Mac to bardzo potężne narzędzie do edycji PDFów, jeśli nie mamy znacznie droższego PDFPen warto zwrócić uwagę na ten program zwłaszcza iż obecnie kosztuje on tylko 19,99$

Tower Git Client to znakomita aplikacja będąca klientem git działająca na zasadzie subskrybcji. Wchodząc na stronę otrzymamy 50% zniżki na wszystkie plany roczne.

Houdah Software oferuje 50% zniżki na wszystkie swoje aplikacje. Godny polecenia jest Houdah Spot, który jest swego rodzaju dopakowanym Spotlightem, który pomoże znaleźć wszystkie potrzebne pliki na naszych zabałagnionych dyskach. Promocja z kodem BLACK08

DevonTechnology to twórcy znakomitych narzędzi wspomagających gromadzenie notatek i późniejsze ich wyszukiwanie. Pod nie zawsze atrakcyjnym wyglądem kryją się jednak potężne możliwości co ma swoją cenę. Na ich stronie 25% zniżki na wszystko także na cenę upgradu. Używam Devonthink Pro w połączeniu z Devonthink To Go na iOS i to naprawdę potężna kombinacja.

Jumsoft z kolei na wszystkie swoje produkty oferuje 66% zniżki w AppStore lub Mac Appstore

Marked 2 z okazji NanoWriMo przeceniony na $9.99(wersja MAS tutaj) To znakomita aplikacja autorstwa Bretta Terpstry, która jest podglądem do Markdowna ale oferuje także inne gramatyczne narzędzia dla osób piszących po angielsku.

Pastebin – strona do zarządzania różnymi “wklejkami” oferuje 60% zniżki na dożywotnie konto PRO.

Photolemur – kolekcję aplikacji fotograficznych tej firmy nabędziemy za 25$ zamiast 114$

Postbox – bardzo duża okazja by nabyć tego klienta pocztowego w świetnej cenie. 40% zniżki na dożywotnią licencję z wszystkimi upgradami, także dla dotychczasowych użytkowników starszej wersji! Postbox przydaje się np jako klient gmaila, z którego obsługą ze względu na niestandardowy protokół IMAP ma zawsze problem Apple Mail.

Arq – tego narzędzia chyba nie trzeba przedstawiać. Znakomity soft do wykonywania backupów, od czasu gdy na Time Machine nie da się w 100% polegać. Współpracuje zarówno z NASami jak też usługami Amazona, BackBlaze czy też Google Drive. Można dostać 50% zniżki na licencję lub roczną subskrybcję z 1TB w chmurze.

BundleHunt – wielka paczka z aplikacjami samodzielnie wybieranymi przez nas z zestawu. Cena bazowa (unlock price) została obniżona z 5$ na 2,5$ można by więc rzec, że mamy jedną małą aplikację gratis. Szczegóły promocji poniżej po kliknięciu w banner. Godne uwagi programy to na pewno iMazing,Forklift i Screens (niestety nie ma przecenionej wersji iOS)
UNLOCK YOUR MAC BUNDLE FOR $5 - 600px width Poster

Inne

GETFLIX – tej usługi nie może zabraknać w moim zestawieniu. Australijska firma oferuję usługę SmartDNS+VPN, która jest dla mnie nieodzowna by korzystać z Apple TV w formie w jakiej producent przykazał czyli z dostępem do treści amerykańskich. Istnieje możliwość selektywnej konfiguracji czyli np Netflixa mamy polskiego ale Prime Video już z USA, nie mówiąc o serwisach typu YoutubeTV, Philo czy NowTV. Getflix oferuje 70% zniżki z kodem BLACK70 na każdą dwuletnią subskrybcję do końca życia! (naszego bądź firmy 😂)

.tech domeny – jeżeli marzy nam się domena z końcówką .tech to możemy takową zamówić z 95% zniżką używając kodu BFCM18

Gyroscope – to dość specyficzny serwis, pozwalający gromadzić dane o naszym położeniu w czasie gdy chodzimy z telefonem. Nie wiem za bardzo czy oddawanie takich infrmacji firmie zewnętrznej to dobry pomysł ale jak ktoś się nie boi to roczna opcja pro kosztuje 59.99$ (50% zniżki)

VPN – jeśli nie przemawia do nas Getflix możemy nabyć subskrybcje dożywotnie na kilka innych usług oferujących VPN – WIndscribe , VPN Unlimited lub VPN Secure

Zestaw Raspberry Pi i 37 sensorów również kupimy za 20$ taniej.

Komentarze (0)
L

0 komentarzy