Już dawno Apple nie wprowadziło mnie w tak dobry humor po obejrzeniu ich reklamy. Tak, święta to wyjątkowy czas i każda z firm marzy aby stać się w tym czasie naszym najbliższym kompanem. W tym roku Apple naprawdę mnie zachwyciło swoją wizją świąt i tym w jaki sposób „sprzedaje” mi swoje produkty.

Sama reklama jeś piękna. Uwielbiam taką kreskę w animacji. Dlatego z wielką przyjemnością zanurzyłem się w opowiadaną historię. Jest ona może nieco banalna ale co ważne w reklamie, nie sprzedaje nam nachalnie swojego produktu. Jest to historia dziewczyny która tworzy ale nie dzieli się swoimi pracami z innymi. Jej głównym narzędziem jest MacBook Pro. Jasno rysuje on swoją pozycję w filmie, jednak najważniejsze są tu emocje które nasza bohaterka ukazuje na ekranie. Obraz zapada w pamięć jak dobry animowany film. Po obejrzeniu tej reklamy również chcę dzielić się swoimi pomysłami z innymi. I dyskretnie myślę wówczas o MacBooku… to jest świetna reklam ;-)

Jeśli lubicie podpatrywać jak tworzone są takie produkcje zerknijcie na poniższy film. Często nie zdajemy sobie sprawy ile wysiłku trzeba włożyć w nawet tak krótkie materiały wideo jak świąteczna reklama Apple.

Może Cię zainteresować: