Paczki z programami to świetny sposób na (znacznie) tańsze zdobycie poszukiwanych programów wraz z takimi, których wydaje nam się, że użyjemy może tylko… nigdy. Jednak nawet gdyby w paczce był tylko jeden poszukiwany program, to często jej zakup z całą otoczką się opłaca. Jednym z najlepszych dostawców paczek jest MacHeist i znów ma coś dla nas.

Co MacHeist przygotował na Czarny piątek?

W paczce znalazło się 10 programów o łącznej wartości ponad 687 dolarów. Można je wszystkie kupić za… 25$!

Są wśród nich takie perełki jak:

  • Acorn 6 – program do grafiki z obsługą warstw.
  • Gemini II – aplikacja do wyszukiwania powielonych i podobnych plików.
  • Clip Studio Paint Debut – następca Manga Studio, czyli aplikacji do rysowania komiksów.
  • PDF Converter OCR 6 – jak nazwa wskazuje, konwertuje i zamienia na tekst w 200 językach.
  • CrossOver 18 – tradycyjny gość pakietów. Aplikacja pozwalająca na uruchamianie wielu programów z Windowsa, bez instalowania tegoż.

I jeszcze 5 programów, które możecie ocenić sami.

Ważne i miłe: część z tych aplikacji i usług (jest też VPN) jest licencjonowana na zasadzie subskrypcji. Jednak MacHeist zadbał, aby ta kupowana w pakiecie była dożywotnia (bezterminowa).

Właśnie za pomocą „paczek” zdobyłem wiele z programów, które używam. Niektóre z nich leżały zapomniane przez miesiące, a nawet lata, aż niespodziewanie okazały się przydatne. Kilka razy zdarzyło mi się, że już niemal chciałem kupić aplikacje, ale przezornie sprawdziłem, czy aby nie jest na dysku, a jej klucz w „schowku na licencje”. I one tam były.

Zainteresowanym polecam samodzielne sprawdzenie nowej paczki. Poniżej link, który może dodatkowo zapewnić rabat dla Ciebie i dla mnie, jeżeli nie masz jeszcze konta na MacHeist.

Black Friday Mac App Bundle

Może Cię zainteresować: