^
MacHeist

Nowy MacHeist, czyli paczka z programami na Mac

Jaromir Kopp

21 listopada 2018

Paczki z programami to świetny sposób na (znacznie) tańsze zdobycie poszukiwanych programów wraz z takimi, których wydaje nam się, że użyjemy może tylko… nigdy. Jednak nawet gdyby w paczce był tylko jeden poszukiwany program, to często jej zakup z całą otoczką się opłaca. Jednym z najlepszych dostawców paczek jest MacHeist i znów ma coś dla nas.

Co MacHeist przygotował na Czarny piątek?

W paczce znalazło się 10 programów o łącznej wartości ponad 687 dolarów. Można je wszystkie kupić za… 25$!
Są wśród nich takie perełki jak:

 • Acorn 6 – program do grafiki z obsługą warstw.
 • Gemini II – aplikacja do wyszukiwania powielonych i podobnych plików.
 • Clip Studio Paint Debut – następca Manga Studio, czyli aplikacji do rysowania komiksów.
 • PDF Converter OCR 6 – jak nazwa wskazuje, konwertuje i zamienia na tekst w 200 językach.
 • CrossOver 18 – tradycyjny gość pakietów. Aplikacja pozwalająca na uruchamianie wielu programów z Windowsa, bez instalowania tegoż.

I jeszcze 5 programów, które możecie ocenić sami.
Ważne i miłe: część z tych aplikacji i usług (jest też VPN) jest licencjonowana na zasadzie subskrypcji. Jednak MacHeist zadbał, aby ta kupowana w pakiecie była dożywotnia (bezterminowa).
Właśnie za pomocą „paczek” zdobyłem wiele z programów, które używam. Niektóre z nich leżały zapomniane przez miesiące, a nawet lata, aż niespodziewanie okazały się przydatne. Kilka razy zdarzyło mi się, że już niemal chciałem kupić aplikacje, ale przezornie sprawdziłem, czy aby nie jest na dysku, a jej klucz w „schowku na licencje”. I one tam były.
Zainteresowanym polecam samodzielne sprawdzenie nowej paczki. Poniżej link, który może dodatkowo zapewnić rabat dla Ciebie i dla mnie, jeżeli nie masz jeszcze konta na MacHeist.
Black Friday Mac App Bundle

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

  • Jaromir Kopp

   Twoja spostrzegawczość bywa irytująca. Popatrz na dole wpisu „Zainteresowanym polecam samodzielne sprawdzenie nowej paczki. Poniżej link, który może dodatkowo zapewnić rabat dla Ciebie i dla mnie, jeżeli nie masz jeszcze konta na MacHeist”.
   Czy to język zbyt trudny dla Ciebie? Zdanie może za długie?

 1. jarko

  programy affinity taniej o 30% po 164,99

 2. Ariel

  Paczuszka warta grzechu, biere. Mniejsza o link, Jaromir polecił afiliacyjna kasa sie należy.

 3. Sebastian Szwarc

  Remek, tutaj będę bronił Jaro – ZAWSZE jak można to się podaje afiliacyjny, ty wciąż tego nie rozumiesz.
  Dla redaktorów, którzy nie pracują w Wawie za stawki warszawskie każdy grosz się liczy.

  • Jaromir Kopp

   Dziękuję, zwłaszcza, że wyraźnie dalem do zrozumienia, że będę maił z tego korzyść. Remek ma swój świat, daleko nam do zrozumienia go, ale tok chyba lepiej.