^

Apple kończy produkcję iPhone’a 6S i SE

Tomasz Wołkowski

14 września 2018

Apple przedstawiło we wtorek swoje nowe iPhony. Niestety, po aktualizacji swojej oferty okazało się, że Apple kończy produkcję iPhone’a 6S i SE.

Apple kończy produkcję iPhone’a 6S i SE.

iPhone’a 6S i SE zostały zaprezentowane w roku 2015 i 2016 i posiadają procesor A9.
iPhone SE był odpowiedzią Apple na wszystkie te zarzuty klientów, którzy narzekali, iż Apple nie ma w swojej ofercie mocnego 4 calowego smartfona. Dlatego Apple stworzyło mocarnego iPhone’a z 4 calowym wyświetlaczem.

iPhone 6S również był przełomowym modelem od Apple. To właśnie w tym iPhonie świat po raz pierwszy mógł wykorzystać możliwości nowej technologii jaką był 3D Touch.

Czy rezygnacja z iPhone’a SE była przemyślana?

No właśnie takie kontrowersyjne pytanie chciałem postawić, ponieważ wiem od wielu osób, że nadal lubią używać małych i poręcznych smartfonów. A iPhone SE był nie tylko pięknie zaprojektowany, ale również jego wnętrze było potężne. Jeszcze niedawno wiele się mówiło o ewentualnym iPhonie SE 2, ale jak to Apple, zaskoczyło wszystkich, którzy czekali na takiego iPhone’a… niestety.
Źródło: macerkopf

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Marian

    Szkoda, iphona X w rozmiarze 5s (SE) od razu bym kupił.