Select Page

Apple kończy produkcję iPhone’a 6S i SE

Apple kończy produkcję iPhone’a 6S i SE

  • 1
  • 14.09.2018
Tomasz Wołkowski

Apple przedstawiło we wtorek swoje nowe iPhony. Niestety, po aktualizacji swojej oferty okazało się, że Apple kończy produkcję iPhone’a 6S i SE.

Apple kończy produkcję iPhone’a 6S i SE.

iPhone’a 6S i SE zostały zaprezentowane w roku 2015 i 2016 i posiadają procesor A9.
iPhone SE był odpowiedzią Apple na wszystkie te zarzuty klientów, którzy narzekali, iż Apple nie ma w swojej ofercie mocnego 4 calowego smartfona. Dlatego Apple stworzyło mocarnego iPhone’a z 4 calowym wyświetlaczem.

iPhone 6S również był przełomowym modelem od Apple. To właśnie w tym iPhonie świat po raz pierwszy mógł wykorzystać możliwości nowej technologii jaką był 3D Touch.

Czy rezygnacja z iPhone’a SE była przemyślana?

No właśnie takie kontrowersyjne pytanie chciałem postawić, ponieważ wiem od wielu osób, że nadal lubią używać małych i poręcznych smartfonów. A iPhone SE był nie tylko pięknie zaprojektowany, ale również jego wnętrze było potężne. Jeszcze niedawno wiele się mówiło o ewentualnym iPhonie SE 2, ale jak to Apple, zaskoczyło wszystkich, którzy czekali na takiego iPhone’a… niestety.
Źródło: macerkopf

O autorze

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.

Komentarz

  1. Marian

    Szkoda, iphona X w rozmiarze 5s (SE) od razu bym kupił.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!