Empik oferuje abonament na książki pozwalając na tani dostęp do lektur szkolnych. Ponad 200 książek można czytać już za 9,99 zł miesięcznie. W ofercie znajdują się pozycje dla klas od 4-8 i liceum.

Audiobooki i ebooki

Większość książek jakie znajdziemy w ofercie Empik’u są dostępne w dwóch formatach. Jest możliwość czytania ich na urządzeniach mobilnych jak również odsłuchiwania w formie audiobooków. Dla mnie to świetny pomysł który ułatwi wielu młodym osobom dostęp do treści lektur. Niestety nie zauważyłem możliwości synchronizacji czytanych i przesłuchiwanych książek. Tutaj będziemy musieli ręcznie przeskakiwać pomiędzy rozdziałami. 

Nowa aplikacja

Razem z wprowadzeniem oferty subskrybcji Empik zaktualizował swoją aplikacją na iOS. EmpikGo pozwala w łatwy sposób dzielić się cytatami z książek. Będziemy również mogli dostosować do naszych preferencji sposoby wyświetlania tekstu. Ustalimy wielkość czcionki, kontrast i kolor tła.

Empik udostępnia również aplikację w wersji na Androida. Pan Kuba Piotrowicz (Head of EmpikGO) powiedział, że trwają również pracę nad wdrożeniem usługi na czytniki eBooków. 

Więcej o ofercie abonamentowej znajdziecie na stroniewww.empik.com

Aplikacja EmpikGO iTunes

Może Cię zainteresować: