^

Lektury szkolne na iPad'a za 9,99 zł

Przemysław Marczyński

12 września 2018

Empik oferuje abonament na książki pozwalając na tani dostęp do lektur szkolnych. Ponad 200 książek można czytać już za 9,99 zł miesięcznie. W ofercie znajdują się pozycje dla klas od 4-8 i liceum.

Audiobooki i ebooki

Większość książek jakie znajdziemy w ofercie Empik’u są dostępne w dwóch formatach. Jest możliwość czytania ich na urządzeniach mobilnych jak również odsłuchiwania w formie audiobooków. Dla mnie to świetny pomysł który ułatwi wielu młodym osobom dostęp do treści lektur. Niestety nie zauważyłem możliwości synchronizacji czytanych i przesłuchiwanych książek. Tutaj będziemy musieli ręcznie przeskakiwać pomiędzy rozdziałami. 

Nowa aplikacja

Razem z wprowadzeniem oferty subskrybcji Empik zaktualizował swoją aplikacją na iOS. EmpikGo pozwala w łatwy sposób dzielić się cytatami z książek. Będziemy również mogli dostosować do naszych preferencji sposoby wyświetlania tekstu. Ustalimy wielkość czcionki, kontrast i kolor tła.

Empik udostępnia również aplikację w wersji na Androida. Pan Kuba Piotrowicz (Head of EmpikGO) powiedział, że trwają również pracę nad wdrożeniem usługi na czytniki eBooków. 
Więcej o ofercie abonamentowej znajdziecie na stroniewww.empik.com
Aplikacja EmpikGO iTunes

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz