^
Konto Apple na Twitterze przemówi do Ciebie, jeżeli zechcesz

Konto Apple na Twitterze przemówi do Ciebie, jeżeli zechcesz

Jaromir Kopp

11 września 2018

Twitterowe konto Apple jest znane z tego, że nie ćwierka. Na jego osi czasowej nie znajdziecie nic od założenia konta w 2011 roku. Jednak nie oznacza to, że Apple nie używa Twittera do komunikacji. Tym razem Apple na Twitterze przemówi do Ciebie.

Polub a dostaniesz powiadomienie

Tym razem Apple chce nam indywidualnie przypominać o jutrzejszej konferencji. Wystarczy, że polubisz podanego Tweeta od Apple.


Poza podziękowaniem dostaniesz specjalne powiadomienie przed konferencją.
Konto Apple na Twitterze przemówi do Ciebie
Z tego, co pamiętamy w redakcji, takie akcje nie zdarzają się często. Ostatnia miała miejsce w 2016 roku. Widać, że Apple podchodzi to jutrzejszej konferencji z wyjątkową atencją.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. goscius

    Lubią Cię bardziej niż mnie 😉 bo ja nie dostałem powitania – w sumie nic nie dostałem