^

Reeder za darmo

Przemysław Marczyński

30 sierpnia 2018

Najpopularniejszy program do czytania informacji na macOS jest dostępny za darmo w sklepie Apple. Nie oznacza to jednak, że aplikacja przestanie być rozwijana. Pod koniec roku możemy spodziewać się czwartej odsłony Reeder’a. Do tego czasu program pozostanie darmowy.
reeder-feedly

Piękny czytnik wiadomóści

Reeder w chwili gdy pojawił się na rynku, natychmiast zachwycił swoim wyglądem i prostotą działania. Nie spotkałem się z negatywną opinią na temat tej aplikacji oprócz faktu, że… jest płatna. Kosztował prawie 10 dolarów ale osoby które potrzebowały prostego sposobu dotarcia do wielu źródeł informacji bez wahania płaciły. Zwyczajnie aplikacja jest najlepsza w swojej klasie i pomaga śledzić nowości na stronach, bez potrzeby przeklikiwania się po internecie. 
reeder-ustawienia

Obsługuje Feedly i inne serwisy

Reeder wspiera wiele źródeł pozyskiwania informacji. Od zwykłych RSS, Feedly, FeedBin po nasze konto na Instapaper. Jego siłą jest możliwość sortowania danych, pokazywania nieprzeczytanych informacji, sprawny sposób generowania podglądu treści i zdecydowanie nie można mu ująć świetnego wyglądu.
reeder-dodawanie
Darmowy Reeder to prawdziwa gratka dla osób lubiących dużo czytać, które maniakalnie śledzą wszystkie informacje. Do szpiegowania sieci Reeder nada się wyśmienicie, a w dodatku jest za darmo. Jestem pewien, że w chwili gdy pojawi się kolejna, płatna odsłona programu wiele osób skuszonych tą wersją Reeder’a nabędzie najnowszą aplikację. Wierzę, że będzie warta każdej złotówki, a co ważne nie będzie w modelu subskrypcji. 
Pobierz Reederklik
Witryna programu Reederreederapp.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Anonymous

    Pobieram. Co ciekawe darmowy jest też na iOS.

  2. Tomasz Wołkowski

    Używam od dłuższego czasu i polecam każdemu 🙂