^

Cardhop zaktualizowany do nowej wersji

Tomasz Wołkowski

8 sierpnia 2018

Cardhop to aplikacja, która od razu podbiła moje serce i w całości zastąpiła systemowe Kontakty. Program powstał w firmie Flexibits, od której pochodzą tak znane produkty jak chociażby Fantastical 2. Niedawno Cardhop został zaktualizowany, co jeszcze bardziej zwiększyło jego funkcjonalność.

Cardhop zaktualizowany do 1.1.3 – co nowego?

Cardhop 1.1.3/4 to duża aktualizacja ze sporą ilością nowości.

  • Instagram dodany jako sieć socjalna,
  • możliwość przeciągania Drag&Drop kontaktów do innych aplikacji została udoskonalona i przenosi teraz nazwę kontaktu oraz link do tego kontaktu,
  • przy wyborze zdjęcia dla kontaktu jest teraz opcja przycięcia fotografii,
  • inne ulepszenia i poprawki błędów.

Dzisiaj, gdy napisałem już ten tekst, zauważyłem, że pojawiła się kolejna wersja programu Cardhop 1.1.4. Gdy przeanalizuję nowości w następnej wersji, na pewno dam znać.

Cardhop ułatwia życie.

Dlaczego program jest aż tak użyteczny? Odpowiedź jest prosta: nie musimy pokonywać niezliczonej ilości naszych kontaktów w celu znalezienia tego jednego. Możemy go wywołać od razu w pasku u góry programu. Mało tego, możemy w tym pasku od razu wpisać polecenie dla działania, jakie chcemy wykonać z danym kontaktem. Np. gdy chcemy zadzwonić do znajomego, wpisujemy: call Tomek. Gdy chcemy wysłać wiadomość: iMessage Tomek.
Ten program naprawdę wart jest bliższego poznania.
Źródło: appgefahren

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy