^

Dwie książki które musisz przeczytać… są dziś w promocji

Przemysław Marczyński

24 lipca 2018

Są książki które każdy powinien przeczytać. Dziś chcę Wam powiedzieć o dwóch tytułach wartych szczególnej uwagi. Nie sądzę, że ich tytuły są wam obce. Dziś wspominam o nich ponownie z faktu na wyjątkową cenę.
Walter Isaacson był szefem CNN i redaktorem naczelnym magazynu „Time”. Uwielbia szczegółowo rozkładać na czynniki pierwsze historię ludzi o których pisze. Spod jego ręki wyszły biografie Benjamina Franklina, Einsteina i Leonardo da Vinci. Dla nas zasłyną autoryzowaną przez Apple biografią Steve’a Jobs’a. 
O tym właśnie tytule chcę dziś wspomnieć. Kto nie czytał książki „Steve Jobs” ten koniecznie powinien po nią sięgnąć. Nawet jeśli nie darzymy jakimś szczególnym uczuciem firmy Apple to dzięki tej publikacji poznamy życie człowieka który realizował swoje pasje i tworzył niesamowite rzeczy. Biografia Steve’a Jobs’a to inspirująca historia która nie dość, że rysuje obraz powstawania jednej z największych firm IT na świecie to opisuje również trud jaki trzeba włożyć w zbudowanie czegoś wartościowego.
innowatorzy-stevejobs-insognis
Drugi tytuł do którego nie mniej usilniej zachęcam to „Innowatorzy”. Chcąc poznać dzisiejszy świat technologi musimy sięgnąć do jej historii. Nie ma lepszej książki która w jednym miejscu skupia wszystkie aspekty powstawania komputerów i programowania. Nie dość, że jest to historia pasjonująca to da nam obraz rzeczywistości w której się dziś znajdujemy. Dla mnie to niemal jak podręcznik szkolny o informatyce który każdy powinien przeczytać.
Dlaczego wspominam o tych książkach dzisiaj? Chociaż wierzę, że większość z was czytała już te tytuły to jednak wraca do nich bo wydawnictwo Insignis zrobiło dużą przecenę na te książki obcinając ich ceny o połowę. Papierowe wydanie Innowatorów kupicie już za 29,99 zł, natomiast biografie Steve’a Jobs’a za niespełna 25 zł. To świetny czas na uzupełnienie biblioteki o papierowe wydania doskonałych książek. 
Strona książki „Steve Jobs” – zobacz tutaj.
Strona książki „Innowatorzy” – zobacz tutaj.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. lukczu

    *zasłynął

  2. Lukczu

    *biografię