^

PayLane jako pierwszy w Polsce dostawca płatności online wprowadza Apple Pay!

Jaromir Kopp

18 lipca 2018

Kto czytał wakacyjny, lipcowy Mój Mac Magazyn ten wie, że choć Apple Pay już jest dostępny, to do tej pory nie było w Polsce operatorów płatności, którzy oferują w swoich systemach Apple Pay. Teraz to się zmienia. PayLane jest pierwszy.

Apple Pay wygodne nie tylko w sklepach

Jeszcze raz zarekomenduję Wam przeczytanie najnowszego Mój Mac Magazynu „Apple Pay”. Dowiecie się z niego, dlaczego tak wyczekuję wdrożenia płatności Apple w polskich sklepach internetowych. Dzięki temu proces płacenia staje się znacznie szybszy, bezpieczniejszy i bardziej poufny.

Oto komunikat, który przed chwilą dotarł do naszej redakcji.

PayLane jako pierwszy w Polsce dostawca płatności online wprowadza Apple Pay – metodę płatności możliwą do wdrożenia w aplikacjach mobilnych oraz w serwisach internetowych. Tym samym już od dziś możesz zintegrować Apple Pay na swoich stronach internetowych czy w aplikacjach.
Bezpieczeństwo i prywatność są rdzeniem Apple Pay. Podczas korzystania z karty kredytowej lub debetowej w Apple Pay, rzeczywiste numery kart nie są przechowywane na urządzeniu ani na serwerach Apple. Zamiast tego przypisywany jest unikalny numer konta urządzenia, zaszyfrowany i przechowywany w zabezpieczony sposób. Każda transakcja jest autoryzowana za pomocą jednorazowego, unikatowego kodu bezpieczeństwa.
Pierwsi merchanci już się integrują. Jeśli i Ty chcesz podłączyć Apple Pay do swojego konta (a warto, w szczególności, jeśli przyjmujesz płatności na urządzeniach mobilnych!), skontaktuj się z nami. Poprowadzimy Cię przez cały proces podłączania tej metody płatności na Twoim koncie.
_
PayLane Team

Na koniec przypomnę, że nie musimy mieć MacBooka Pro Touch, aby wykonywać płatności Apple Pay na komputerze. Wystarczy mieć zgodny z Apple Pay iPhone lub zegarek sparowany z tym samym Apple ID co komputer i włączone stosowne opcje w ustawieniach. Miłego kupowania!
Apple pay w PayLane
 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy