^

Revolut z Apple Pay czai się za rogiem?

Jaromir Kopp

18 lipca 2018

Apple Pay jest w 8 bankach działających na terenie Polski. Kilka kolejny czując presję, zaczyna nerwowo rozmyślać nad wdrożeniem tej metody płatności. Jednak jest firma, którą już dobrze znamy, raczej lubimy i możemy korzystać z jej usług bez zbędnych kombinacji i co najważniejsze… za darmo. Czy Revolut z Apple Pay będzie już niebawem?

Francuski łącznik

Dziś w „socjalach” jeden z fanów Apple pochwalił się odkryciem, którego dokonał na oficjalnej stronie Apple Francja. W dziale Apple Pay pojawiła się zapowiedź… Relolut! Tak. Na oficjalnej stronie Apple.
Revolut z Apple Pay
Google Pay już jest w Revoult, a przynajmniej tak donoszą socjalmedia. Teraz czas na uruchomienie Apple Pay.

Co nam to da?

Krótko: Revolut udostępnia karty wielowalutowe. Konwersja środków jest prowadzona po bardzo przyjaznym kursie międzybankowym. Karty wirtualne udostępnia za darmo, plastikowe wysyła za niewielką opłatą. Do tego doładowania za pomocą kart debetowych i kredytowych (poza firmowymi) nie są obarczona żadnymi prowizjami. Nic tylko korzystać.
Niebawem będzie to najprostsza i najszybsza droga do Apple Pay dla nieszczęśników, których banki zostały w tyle za konkurencją.
Aplikację Revolut można po brać z App Store za darmo.
Używam już od roku i sobie chwalę zwłaszcza przy zakupach za waluty obce. Karty Revolut oczywiście działają również w polskich (nawet wiejskich) sklepach, a powiadomienia o transakcji są niemal natychmiastowe.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. pragmatyczny

  Karta wirtualna revoluta nie jest darmowa jak masz konto podstawowe

  Odpowiedz
  • Jaromir Kopp

   Jesteś pewien? Od kiedy? Bo dodałem 2 tygodnie temu i była darmowa.

   Odpowiedz
 2. Paweł Nyczaj

  Dodam jeszcze, że Revoluta można doładować poprzez Apple Pay. Czekamy na płacenie przez Apple Pay

  Odpowiedz
 3. DaVid

  Karta wirtualna jest zAdarmo, za fizyczna płacisz tylko jednorazowo koszt wysyłki 9 PLn, płace karta na całym świecie co daje zerowe koszty na przewalutowaniu …

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *