^

Revolut z Apple Pay czai się za rogiem?

Jaromir Kopp

18 lipca 2018

Apple Pay jest w 8 bankach działających na terenie Polski. Kilka kolejny czując presję, zaczyna nerwowo rozmyślać nad wdrożeniem tej metody płatności. Jednak jest firma, którą już dobrze znamy, raczej lubimy i możemy korzystać z jej usług bez zbędnych kombinacji i co najważniejsze… za darmo. Czy Revolut z Apple Pay będzie już niebawem?

Francuski łącznik

Dziś w „socjalach” jeden z fanów Apple pochwalił się odkryciem, którego dokonał na oficjalnej stronie Apple Francja. W dziale Apple Pay pojawiła się zapowiedź… Relolut! Tak. Na oficjalnej stronie Apple.
Revolut z Apple Pay
Google Pay już jest w Revoult, a przynajmniej tak donoszą socjalmedia. Teraz czas na uruchomienie Apple Pay.

Co nam to da?

Krótko: Revolut udostępnia karty wielowalutowe. Konwersja środków jest prowadzona po bardzo przyjaznym kursie międzybankowym. Karty wirtualne udostępnia za darmo, plastikowe wysyła za niewielką opłatą. Do tego doładowania za pomocą kart debetowych i kredytowych (poza firmowymi) nie są obarczona żadnymi prowizjami. Nic tylko korzystać.
Niebawem będzie to najprostsza i najszybsza droga do Apple Pay dla nieszczęśników, których banki zostały w tyle za konkurencją.
Aplikację Revolut można po brać z App Store za darmo.
Używam już od roku i sobie chwalę zwłaszcza przy zakupach za waluty obce. Karty Revolut oczywiście działają również w polskich (nawet wiejskich) sklepach, a powiadomienia o transakcji są niemal natychmiastowe.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. pragmatyczny

  Karta wirtualna revoluta nie jest darmowa jak masz konto podstawowe

  • Jaromir Kopp

   Jesteś pewien? Od kiedy? Bo dodałem 2 tygodnie temu i była darmowa.

 2. Paweł Nyczaj

  Dodam jeszcze, że Revoluta można doładować poprzez Apple Pay. Czekamy na płacenie przez Apple Pay

 3. Sebastian Szwarc

  Popraw „Relolut! Tak. ” 🙂

 4. DaVid

  Karta wirtualna jest zAdarmo, za fizyczna płacisz tylko jednorazowo koszt wysyłki 9 PLn, płace karta na całym świecie co daje zerowe koszty na przewalutowaniu …