^

Alto's Adventure przeceniony z okazji 10-lecia App Store!

Jaromir Kopp

11 lipca 2018

Wiele osób uważa, że Alto’s Adventure powinno znajdować się na każdym iPhone i iPadzie. Tak też uważa redakcja App Store oraz ja zwłaszcza od momentu, gdy przebywające u mnie na wakacjach dzieci odkryły starą wersję tej gry na iPadzie 1 i mogę dzięki temu napisać ten tekst w spokoju.
We wcześniejsze wersje Alto’s zdarzało mi się grać wieczorami kilka lat temu dość namiętnie, teraz dzięki promocji znów pod nową postacią gra wróciła na mojego iPhone’a.
Alto's Adventure przeceniony z okazji 10-lecia

Alto’s Adventure w App Store

Alto’s Adventure na desce z niekończącej się górki

Gra jest prosta graficznie, jednak bardzo dopracowana. O jej grywalności niech świadczą wysokie oceny nawet w polskim App Store, gdzie użytkownicy, oceniając grę czy program stosują zasadę, że na 5 gwiazdek zasługuje tylko „Pan Bóg” jako najlepszy deweloper, a inni mogą otrzymać maksymalnie 4.
Alto's Adventure przeceniony z okazji 10-lecia oceny
Ważną zaletę gry jest poprawna polska wersja językowa. Start w tej i tak dość prostej niekończącej się rozgrywce ułatwia przewodnik wyjaśniający zasady sterowania oraz „sens” gry.
Autorzy świętują urodziny App Store, nie tylko obniżając jej cenę. Zamieścili również wpis na blogu opowiadający o ich 10 latach z App Store i iPhone. Warto go przeczytać: 10 years of the App Store
Gra jest zdecydowanie warta pobrania, a przy obecnej 8,99 zł nie należy się specjalnie zastanawiać.
Alto’s Adventure w App Store
 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy