Select Page

Alto's Adventure przeceniony z okazji 10-lecia App Store!

Alto's Adventure przeceniony z okazji 10-lecia App Store!

  • 0
  • 11.07.2018
Jaromir Kopp

Wiele osób uważa, że Alto’s Adventure powinno znajdować się na każdym iPhone i iPadzie. Tak też uważa redakcja App Store oraz ja zwłaszcza od momentu, gdy przebywające u mnie na wakacjach dzieci odkryły starą wersję tej gry na iPadzie 1 i mogę dzięki temu napisać ten tekst w spokoju.
We wcześniejsze wersje Alto’s zdarzało mi się grać wieczorami kilka lat temu dość namiętnie, teraz dzięki promocji znów pod nową postacią gra wróciła na mojego iPhone’a.
Alto's Adventure przeceniony z okazji 10-lecia

Alto’s Adventure w App Store

Alto’s Adventure na desce z niekończącej się górki

Gra jest prosta graficznie, jednak bardzo dopracowana. O jej grywalności niech świadczą wysokie oceny nawet w polskim App Store, gdzie użytkownicy, oceniając grę czy program stosują zasadę, że na 5 gwiazdek zasługuje tylko „Pan Bóg” jako najlepszy deweloper, a inni mogą otrzymać maksymalnie 4.
Alto's Adventure przeceniony z okazji 10-lecia oceny
Ważną zaletę gry jest poprawna polska wersja językowa. Start w tej i tak dość prostej niekończącej się rozgrywce ułatwia przewodnik wyjaśniający zasady sterowania oraz „sens” gry.
Autorzy świętują urodziny App Store, nie tylko obniżając jej cenę. Zamieścili również wpis na blogu opowiadający o ich 10 latach z App Store i iPhone. Warto go przeczytać: 10 years of the App Store
Gra jest zdecydowanie warta pobrania, a przy obecnej 8,99 zł nie należy się specjalnie zastanawiać.
Alto’s Adventure w App Store
 

Może Cię zainteresować:

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!