^
wideo mój mac magazyn

Mój Mac Magazyn – #37 – Wszystko o wideo

Przemysław Marczyński

25 czerwca 2018

Jak nagrywać świetne filmy z wykorzystaniem sprzętu Apple? Jak kręcić wideo iPhone’m? Jak zostać gwiazdą YouTube’a? W najnowszym wydaniu Mój Mac Magazyn odpowiadamy na wiele pytań związanych z tworzeniem filmów.

Wszystko o wideo

To wydanie w głównej mierze poświęcamy wszystkiemu co przyda się w produkcji wideo. Znajdziecie wybrane akcesoria które pozwolą nam w tworzeniu niesamowitych filmów. Znajdziecie również przegląd aplikacji jakie pomogą nam zarówno w obróbce jak i uprzyjemnią czas podczas odtwarzania wideo. Każdy kto chce podjąć się nagrywania filmów powinien sięgnąć po czerwcowe wydanie Mój Mac Magazyn.

Nowe produkty w recenzjach

Zrecenzowaliśmy dla was kilka bardzo ciekawych produktów. Wśród nich znajdziecie najnowszy program FileMaker 17, który pozwoli uporządkować wszystkie gromadzone przez was dane. Fani dźwięku sprawdzą jak działają słuchawki Sennheiser PXC 550. Natomiast dla poprawy wydajności sieci, koniecznie sprawdźcie materiał o nowym produkcie firmy Teda, nova MW6.
Każdy z nas może tworzyć ciekawe filmy. My pomożemy Wam rozpocząć tą przygodę. Najnowszy numer otrzymasz zapisując się do naszego newslettera w formularzu poniżej lub na stronie wydania: https://mojmac.pl/wideo-czerwiec-2018/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy