Wybierz Strona

Mój Mac Magazyn – #37 – Wszystko o wideo

Mój Mac Magazyn – #37 – Wszystko o wideo

Jak nagrywać świetne filmy z wykorzystaniem sprzętu Apple? Jak kręcić wideo iPhone’m? Jak zostać gwiazdą YouTube’a? W najnowszym wydaniu Mój Mac Magazyn odpowiadamy na wiele pytań związanych z tworzeniem filmów.

Wszystko o wideo

To wydanie w głównej mierze poświęcamy wszystkiemu co przyda się w produkcji wideo. Znajdziecie wybrane akcesoria które pozwolą nam w tworzeniu niesamowitych filmów. Znajdziecie również przegląd aplikacji jakie pomogą nam zarówno w obróbce jak i uprzyjemnią czas podczas odtwarzania wideo. Każdy kto chce podjąć się nagrywania filmów powinien sięgnąć po czerwcowe wydanie Mój Mac Magazyn.

Nowe produkty w recenzjach

Zrecenzowaliśmy dla was kilka bardzo ciekawych produktów. Wśród nich znajdziecie najnowszy program FileMaker 17, który pozwoli uporządkować wszystkie gromadzone przez was dane. Fani dźwięku sprawdzą jak działają słuchawki Sennheiser PXC 550. Natomiast dla poprawy wydajności sieci, koniecznie sprawdźcie materiał o nowym produkcie firmy Teda, nova MW6.
Każdy z nas może tworzyć ciekawe filmy. My pomożemy Wam rozpocząć tą przygodę. Najnowszy numer otrzymasz zapisując się do naszego newslettera w formularzu poniżej lub na stronie wydania: http://mojmac.pl/wideo-czerwiec-2018/

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!