^

Mundialowe porady i Mac w reklamach Apple

Redakcja

15 czerwca 2018

Apple dosłownie zasypało nas swoimi reklamami i tym razem będą to spoty z Makami. Tak, Apple w swojej działalności reklamowej przypomniało sobie o komputerach. Poza tym mundialowa aura sprzyja wykorzystaniu aparatu w iPhonie X i porady dla tego sprzętu w roli głównej zobaczymy na kolejnych klipach. Zobaczmy zatem jak wyglądają mundialowe porady i Mac w reklamach Apple.

Behind the Mac

Zacznijmy od najnowszych spotów. Swoją najnowsza kampanię reklamową nazwało „Behind the Mac” i skoncentrowało ją użytkowaniu komputerów z nadgryzionym jabłkiem. Podstawowy spot przedstawia komputer Mac jako część procesu tworzenia dla ludzi na całym świecie. Pozostałe opowiadają historie trojga twórców pracujących na sprzęcie Apple. 

Bohaterem pierwszej historii jest niewidomy fotograf Bruce Hall. To właśnie dzięki Makowi może widzieć rzeczy, które zawsze były poza jego zasięgiem. To bardzo miły gest od Apple i ukłon w kierunku osób ze specjalnymi potrzebami.

Kolejny film opowiada o Grimes. Artystka opowiada jak używa komputera Maka we wszystkich swoich poczynaniach od tworzenia muzyki, przez edycję teledysków, aż po tworzenie cyfrowej sztuki do swoich singli.

Ostatnim twórcą, który wystąpił w spotach Apple jest programista Peter Kariuki z Rwandy. Tworzy on na swoim komputerze aplikacje pomagające w codziennym życiu mieszkańcom tego kraju. 

How to shoot on iPhone

Apple nie zignorowało wczorajszego rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Na tę okazję przygotowało pięć kapitalnych spotów bezpośrednio nawiązujących do piłki nożnej. Są to bardzo praktyczne poradniki o tym, jak wykorzystać wbudowaną w iPhone’a X (i nie tylko) kamerę do tworzenia niezapomnianych ujęć sportowych. Nasze telefonu mają naprawdę szerokie możliwości. Warto czasem sobie przypomnieć  co potrafią i zobaczyć jak można te możliwości przełożyć na doskonałe fotografie. Zresztą zobaczcie sami.
Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. tyrol

    Jeżeli mówimy o poradach to Mosad odradza iPhony: jpost.com/Not-Just-News/Did-the-Mossad-hack-Linda-Sarsours-phone-503773