Kolejny krok Apple w stronę polskiego użytkownika. Wczoraj wieczorem pojawiła się aktualizacja aplikacji Apple Support, czyli Wsparcie Apple. Nie tylko wnosi ona polską lokalizację, ale i zaczęła działać w Polsce.

Przydatna dla użytkownika, ulga dla serwisów

Program jest bardzo pomocny, jeżeli przytrafią nam się kłopoty ze sprzętem lub usługami Apple. Znajdziemy w nim porady, jak rozwiązać wiele problemów samodzielnie. To nie wszystko. Program wyświetli listę urządzeń podpiętych do zalogowanego Apple ID i poda informacje o przysługujących im gwarancjach.

Jeżeli zdecydujemy się na pomoc infolinii Apple, to wprost z aplikacji możemy umówić rozmowę. W przypadku konieczności oddania urządzenia do serwisu znajdziemy najbliższy autoryzowany punkt serwisowy. W tych lepszych będziemy mogli sprawdzić wolne terminy i umówić się na konkretną godzinę. Program poradzi również, jak przygotować urządzenie do naprawy.

Apple Support! Aplikacja w Polsce i po polsku

Przydatne instruktaże

Aplikacja to też poradnik. Znajdują się w niej przystępne instrukcje pozwalające lepiej wykorzystać nasze urządzenia. Te porady znajdziemy w zakładce „Odkrywaj”. Jest ich sporo, a artykuły są zebrane w kolekcje tematyczne.

Usługa została wczoraj wieczorem uruchomiona Polsce, Czechach, Danii, na Węgrzech w Finlandii, Indonezji, Norwegii, Portugalii i Rosji. Dodano też obsługę 20 języków.

Wsparcie Apple dostępne jest w App Store

 

Może Cię zainteresować: