Select Page

Apple Support! Aplikacja w Polsce i po polsku

Apple Support! Aplikacja w Polsce i po polsku

  • 0
  • 13.06.2018
Jaromir Kopp

Kolejny krok Apple w stronę polskiego użytkownika. Wczoraj wieczorem pojawiła się aktualizacja aplikacji Apple Support, czyli Wsparcie Apple. Nie tylko wnosi ona polską lokalizację, ale i zaczęła działać w Polsce.

Przydatna dla użytkownika, ulga dla serwisów

Program jest bardzo pomocny, jeżeli przytrafią nam się kłopoty ze sprzętem lub usługami Apple. Znajdziemy w nim porady, jak rozwiązać wiele problemów samodzielnie. To nie wszystko. Program wyświetli listę urządzeń podpiętych do zalogowanego Apple ID i poda informacje o przysługujących im gwarancjach.
Jeżeli zdecydujemy się na pomoc infolinii Apple, to wprost z aplikacji możemy umówić rozmowę. W przypadku konieczności oddania urządzenia do serwisu znajdziemy najbliższy autoryzowany punkt serwisowy. W tych lepszych będziemy mogli sprawdzić wolne terminy i umówić się na konkretną godzinę. Program poradzi również, jak przygotować urządzenie do naprawy.
Apple Support! Aplikacja w Polsce i po polsku

Przydatne instruktaże

Aplikacja to też poradnik. Znajdują się w niej przystępne instrukcje pozwalające lepiej wykorzystać nasze urządzenia. Te porady znajdziemy w zakładce „Odkrywaj”. Jest ich sporo, a artykuły są zebrane w kolekcje tematyczne.
Usługa została wczoraj wieczorem uruchomiona Polsce, Czechach, Danii, na Węgrzech w Finlandii, Indonezji, Norwegii, Portugalii i Rosji. Dodano też obsługę 20 języków.
Wsparcie Apple dostępne jest w App Store
 

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przegląd wakacyjny

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!