^

Apple Support! Aplikacja w Polsce i po polsku

Jaromir Kopp

13 czerwca 2018

Kolejny krok Apple w stronę polskiego użytkownika. Wczoraj wieczorem pojawiła się aktualizacja aplikacji Apple Support, czyli Wsparcie Apple. Nie tylko wnosi ona polską lokalizację, ale i zaczęła działać w Polsce.

Przydatna dla użytkownika, ulga dla serwisów

Program jest bardzo pomocny, jeżeli przytrafią nam się kłopoty ze sprzętem lub usługami Apple. Znajdziemy w nim porady, jak rozwiązać wiele problemów samodzielnie. To nie wszystko. Program wyświetli listę urządzeń podpiętych do zalogowanego Apple ID i poda informacje o przysługujących im gwarancjach.
Jeżeli zdecydujemy się na pomoc infolinii Apple, to wprost z aplikacji możemy umówić rozmowę. W przypadku konieczności oddania urządzenia do serwisu znajdziemy najbliższy autoryzowany punkt serwisowy. W tych lepszych będziemy mogli sprawdzić wolne terminy i umówić się na konkretną godzinę. Program poradzi również, jak przygotować urządzenie do naprawy.
Apple Support! Aplikacja w Polsce i po polsku

Przydatne instruktaże

Aplikacja to też poradnik. Znajdują się w niej przystępne instrukcje pozwalające lepiej wykorzystać nasze urządzenia. Te porady znajdziemy w zakładce „Odkrywaj”. Jest ich sporo, a artykuły są zebrane w kolekcje tematyczne.
Usługa została wczoraj wieczorem uruchomiona Polsce, Czechach, Danii, na Węgrzech w Finlandii, Indonezji, Norwegii, Portugalii i Rosji. Dodano też obsługę 20 języków.
Wsparcie Apple dostępne jest w App Store
 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy