^

WWDC 2018. Przeżyjmy to jeszcze raz

Redakcja

5 czerwca 2018

Prezentacja rozpoczynająca WWDC 2018 już za nami. Choć tym razem nie pojawiły się na scenie żadne nowości sprzętowe to i tak należy ją zaliczyć do udanych. Zobaczyliśmy nowe systemy od Apple i masę nowości w nich zawartych. Jeśli jednak nie mieliście wczoraj wieczorem czasu, bądź chcecie ją przeżyć jeszcze raz. Nie ma problemu. Mamy dla Was wszystko.

Przeżyjmy to jeszcze raz

Jeśli nie udało się Wam obejrzeć transmisji na żywo to nic straconego. Są już dostępne transmisje w internecie. Pełen zapis konferencji znajdziecie w poniższych miejscach:
iTunes >> itunes.apple.com
Na stronie Apple  >> www.apple.com

Keynote dla zabieganych

Nie macie czasu na dwugodzinny maraton po najnowszych systemach Apple. To też nie problem. Dla zajętych fanów sprzętu z nadgryzionym jabłuszkiem serwis MacRumours przygotował tradycyjnie skrót najważniejszych wydarzeń. W 6 minut możecie dowiedzieć się najważniejszych szczegółów.

Do przeczytania

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o przedstawionych wczoraj nowościach, zebraliśmy dla Was linki do stron Apple. Tam zobaczycie, jak Apple opisuje swoje nowe systemy i zawarte w nich nowości. Poniższe linki prowadzą do angielskojęzycznej strony, gdyż polska witryna jeszcze nie jest uaktualniona.
macOS Mojave >> https://www.apple.com/macos/mojave-preview/
iOS 12 >> https://www.apple.com/ios/ios-12-preview/
watchOS 5 >> https://www.apple.com/watchos-preview/
tvOS >>  https://www.apple.com/apple-tv-4k/

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy