^

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Tomasz Wołkowski

25 maja 2018

Dzisiaj piątek a więc promocyjne aplikacje dla iOS i macOS. Niestety znowu mamy więcej aplikacji dla iOS, niż dla macOS. Jednak tym razem aplikacje przedstawione dla macOS bardzo mi się podobają i na pewno z nich skorzystam.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS – moje propozycje.

Ja wybrałem jedną aplikację dla iOS w zakresie produktywności. Jest to program Archives, który otwiera skompresowane pliki na iPhonie. Aplikacja wspiera Zip, Rar, dane Stufflt, obrazy CD. Na weekend darmowy zamiast 3,49 Euro.
Inną aplikacją, która mi się spodobała jest Mail Detective dla Maca. Program ten analizuje header wiadomości mailowych i próbuje znaleźć pochodzenie geograficzne maila. Na weekend darmowy zamiast regularnej ceny 3,49 Euro.
No i aplikacja, którą już zainstalowałem, a nie potrafię wyjaśnić, dlaczego jeszcze tego programu nie było na moim iMacu. DeskApp for YouTube. Oczywiście jest to program do oglądania filmów na YouTube NIE w przeglądarce. Program jest darmowy.

Jakie jeszcze aplikacje w promocji?

Z pozostałych aplikacji możemy znaleźć jedną ciekawą grę oraz program na Apple Watch’a.
Oto lista wszystkich promocyjnych aplikacji dla iOS i macOS.

iOS (iPhone, iPad i iPod Touch):

macOS (MacBook, iMac, Mac mini itp.):

Źródło: GIGA

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Marlice

    No i teraz dużo lepiej się przegląda i od razu widać co może zainteresować 😉
    Mała rzecz a cieszy – dzięki!

  2. Tomasz Wołkowski

    A proszę bardzo 🙂 klient nasz pan 🙂 Dzięki za podpowiedź 😉